Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najduze pecine u Srbiji
#11
Ja ti verujem prijatelju kazi mi dali posle jezera treba i merdevinama da se popne i ide dalje?
Odgovori
#12
covek koji je isao i izlazio u susedno selo nije spominjao nikakve merdevine a i sigurno ih nije nosio sa sobom ali imam nameru da idem i ja sa njim do kraja.
Odgovori
#13
valjda u odredjeno doba godine kad se digne nivo vode nemoze se dalje samo kad opadne voda, tada se moze preko jer nije smeo da gazi vodu jer nezna ko0lika je dubina.
Odgovori
#14
neznam kako zamisljate to jezero, koja mu je duzina, sirina?  cuturice jesi li ti bio tamo?
Odgovori
#15
kazem ja, odemo i snimimo i svi vide....
Odgovori
#16
KVACKA 1 PILE 12 I MNOGU ZNACI SAD TAKVO TESKO DOSTA SU UNISTENI TAMO SAM SAMO PROSAO IMA SRKVU STARU I SLAPO SE VIDI MALO JE TESKO MESTO MEST IMAM GA AKO CNA NEKO STAJE NAKA PISE SVI DA CITAJU MISMO TU SVI ZAJEDNO DA SE POMAGAMO I TAMO IMA SVETLOST SAMO 3 PUTA GODISNO SVETI U PET DO DVANAJEST SATI EVO OVO VIJE TACNO I DA NE ZAPOPRAVIM CESMA SLAPO TECE SAD I MIRIZA CUDO MIRIS IMA TO JE TO TACNO poz
Odgovori
#17
HIMOVIC SAMO VAS CUJE ALI VI SPAVATE HOCU DAVAM POMOGNEM SITAM NEKO KASE TAKO VAKO NIKAKO VERUJTE VIDIM DA SE DRUDITE PITAJTE JASAM TU TAKO KASE POP MARTIN HIMOVIC VELIKI POZ
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)