Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ovim kanjonom prolazili su brojni turski karavani
#11
(05-06-2012, 03:47 PM)APIS link Piše: E pa plandzije i kosaci precrtajte jedan kazan u Jelasnicu!
Apis kako sve to znas je si li vidovit ili su ti vracarice rekle ili si ih ti povadio? Ne razumem kako svuda gde se kopa je izvadjeno?
Jedno pitanje ti da izvadis ostavu, da li bi ostavio nezarpanu rupu? ili bi je zatrpao da niko ne vidi sta si odradio! Znaci kod tebe gde god vidis iskopanu rupu izvadjeno. E pa nije tako i pre ces dobiti na lotou sedmicu i sa tim tiketom ce te pogoditi meteorit nego li ces naci ostavu. TOLIKO MALO IMA OSTAVA OSTAVLJANIH NA OVAJ NACIN NA KOJI TI GOVORIS.
Ne kazem da ih nema ali je tooooolika retkost
Pozdrav moj Apise
Odgovori
#12
E moj prijatelju  ja pitam a ljudi me ne lazu.Ne lazem ja nji a ni oni mene.A ono sto sam ti reko to je to.I za poluge i za ono sto izrise pored krecanu.To sam pomenuo samo zato sto su se budale posvadjale  .  A i da kazem na drugari da se takve stvari prate non stop.A i ti si kako cujem znao da je tu.A znao je i pokojni Zine al su ga slabo slusali samo su gledali kako da ga prevare.Ti si prijatelju moj golem ajduk nedaj da te varaju!Pozdrav prijatelju moj Koco.
Odgovori
#13
Sto se kockanje  tice ja se ne kockam ni sa moje ni sa tudje .Ocu da pomognem kad vidim da treba i da dam al dapotrazim tesko i moje si a kamoli nesto tudje.Sto se meteori tice neka gadjaju oni nesto drugo mene bolje nek pogodi junacka sreca i neka  zdrava i prava  Americka mlada snasa.Sto se ostave tice akoli mislis na Babinu guzicu i na oni kazani potvrdio bi ti covek da nije pokojni .Dosta stega pominjali da je imao dobri i tacni planovi .A i onaj kazan u srebrenik sto vam isprica onu pricu je bio plitko.Onaj sto je slusao ajduka u Nis dok je to pominjao je iz ono selo koje sam ti pomenuo posle triput pituvanje za gde mi treba.I ta a i prica o tri ratna drugasu istinite  tu nema laganje iako su price u pitanje.Pozdrav Kosac i bolje me gadjaj sa te stranjske snajke nego sa meteori.Ono jesam Svrlizanin pa i svasta mogu da podnesem al bi neku mirisljavu snasku malo bolje podneo na ove moje stare Svrliske grudi od taj meteor!
Odgovori
#14
Sada imam malo vremena da procitam neke postove
Apis tebi sam rekao da je sansa za nalaz vrlo mala kao da dobijes sedmicu na lotou a uz to te pogodi meteorit.A to je 1:1000000000000 tolika je sansa  naci tooooolike ostave i sve to ti da znas jer idu ljudi i hvale se Srbijom, kako su nasli???
Da ti nadjes da li bi nama rekao ?
Necu sa tobom da polemisem  i MOLIM te da me vise ne pominjes.


ADMINE OBRISAO SI jedan MOJ POST. PRVO PROCITAJ neumesne POSTOVE PA OBRISI  DA JA NE ODGOVARAM. JER JA NIKOGA NIKADA NISAM OGOVARAO ILI ZLO POMISLIO A OVDE IMA TAKVIH LIKOVA!!!!KOJI KAO JUNACI , POSTENI I SL A OVAMO NEZNAJU STA NAPISU ILI POMISLE!!!

Odgovori
#15
Ja sam cinimi se pominjao samo negativne primere.Da se zna kako ne treba da se radi.Taj teren  okolo plocu si i ti nekad obilazio al kako rece nije moglo da se radi od miliciju  a oce i da prijave  . Ako je admin obrisao moju pisaniju.Pogresio sam  i ispalo je kako nije teo pisac da kaze.tvoj odgovor nisam video  da procitam.Jedino je trebao da ostavi ono za bunari jer je to vazno da ljudi znaju koji se setaju  po  Sesti gabar ,  Korenatac  , jalovik i  Jalovik izvor po krajiste ,Stanjinci po bigarljivo vrelo i oskorusu.Od oskorusu pa prema cetvrtnu livadu cim se prodje vrtaca ima sest bunara otvoreni i urasli vodite red  i ne idite  van put.Ima i jedan bunar na sred put samo poklopen sas jednu plocu  ima mala rupa moze noga da se zaglavi!
Kazes da te ne spominjem . Ko pobedi prijatelju moj stra do smrt njega nista na ovaj svet nemoze da uplasi!A taj stra stra od smrt i od umiranje  je najveci.Svi smo se rodili i svi moramo da mremo.Samo nek ide po red pa kome je dokle sudjeno.I za tebe i za mene je joste rano za to.Vidim i ti kao i ja volis gromovi i ne sebas se od nji.Pozdrav.
Odgovori
#16
Moram da se osvrnem na tvoju opasku da sam radio na nekakvu plocu. Nikada nisam radio u tom kraju. Jesam prolazio tim putevima kada sam radio na tri cuke. A najvise sam radio u mom kraju! Gde ima najvise denara u Evropi , nije nikakva tajna .
Toliko o tim vasim krajevima.
Pozdrav
Odgovori
#17
Najveca ostava denara do sada je kolko se secam nadjena u blizoj okolini Nisa.I to slucajno od seljaka.Mnogi svetski muzeji su za male pare odkupili nove nekoriscene denare.Prodavali su ih na kilo za male pare.
Tri cuke magaza je mogla da  se resi ali nije zbog pohlepe  jednog pokojnog .Tu temu je Padobranac malo naceo.Nebih o tome vise jer bih ugrozio  zive .
Neznam zasto delis terene na nase i ne nase?!Zar to znaci ako sam Svrlizanin da nebi trebao da nigde idem drugde?Ko sto ti reko meni ovo nije zanimanje nego zanimacija  u pravu si da slabo izlazim na teren  nema se vremena.Treba uklopiti ono malo i ici u lov ribolov i u planinarenje..Pozdrav Kosaci iskreno posteno i samo prijatelju opusteno.
Odgovori
#18
Lepa tema ali uvek se nadje neko ko skrece u drugom pravcu i zato me nerviraju ovi forumi.Sto se tice slike jeste kanjon reke Jerma kod sela Vlasi.Oko 2km ispod Poganovskog manastira.Ima tamo po 5-6 rupa sa jedne i druge strane kanjona,neke su zatrpane miniranjem zbog puta.Danas sam bio gore na kupanje i nasao procep u steni iz koga duva kao na Vukov spomenik.Ima i prica za taj kanjon ali nisam siguran da je tacna pa necu da sirim dezinformacije.
Odgovori
#19
U pravu si indijana
tema je lepa a ja nemam nameru da je kvarim. Posto sam po kozna koji put prozvan a neznam ni zasto, morao sam da odgovaram coveku koji ima 461 post i svakome odgovara.
Odgovor apisu.
Nisam radio nikada o cemu ti govoris pa nebi bilo zgoreg da malo razmislis kada nesto napises. O tri cuke pojma nemas i lupas kao Maksa... pricali ti stari ljudi pa dete slusalo i sada sve zna. Kada nisi bio tamo bolje cuti. Dosta mi je neistina koje izgovras.
Kada sam rekao za denare rekao sam za one koji su skoro nadjeni ali ne srebrni...Ocigledno te niko nije informisao jer ljudi koji nadju cute!!! A samo neistine se trtljaju.I rekla kazala.
Sto se tice Dervena napisao sam da bi ljudi trazili ostave ili nesto radili kada ima na hiljade aparata.
I nisam samo za Derven pisao.
INDIJANA
Pisacu i o starom gradu u okolini Poganova ;Zvonca;Rakite;Jasenov del itd
Pozdrav
Odgovori
#20
Odgovaram  i ispostujem svakoga bilo da su u pitanju postovi poruke ili mailovi.Postujem i njihovo vreme i interesovanje a i svoje i na broj postova se ne obazirem.Mada sam detaljno procitao sve postove od prvog do poslednjeg od svih vas.Naelektrisala ti se ta kosa od gromova pa su i munje pocele da izlaze iz tebe bez razloga.Jos su me kao dete provlacili kroz orljanski  kamen tako da se dzaba trosis.
Indijana  ima li tu u tom kanjonu jos uvek belih kanja?Budi oprezan kada se provlacis kroz te rupe.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)