Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cemerikova poljana
#1
ajde da vidime koj sto znae za ovo,opis,znakove,i kde su pare.pozdrav
Odgovori
#2
drugar pisi sto drba da ima tamo poznato mie nesto za poljana poz
Odgovori
#3
Zdravo sarapt
Kako znas da je to cemerikova poljana osim sto raste cemer. Mnogo poljana ima sa cemerom ali mi ne trazimo cemer.
Sta ima od znakova tamo?
Pozdrav makedoncima!!!  Wink
Odgovori
#4
ima sve sto treba apitanje kde su pare
Odgovori
#5
A gde ste ih trazili?
Pozdrav  :o
Odgovori
#6
kosac od kad si tu na ovom forumu,valjda si neki novi,stalno se pravis nesto pametan,izigravas nesto a u stvari izgleda da si neki decic koji ne treba voditi ni na kupanje,jer ces pojesti sapun,zato malo jedi trici i ne mjesaj se svukda ovo je forum za ozbilne ljudi koje se bave sa ovom sportom,ako ne pomazes nekom kolegom i nemas pojma nemoj ni da komentarises,jer je nevkusno to i mnogo glupo.
Odgovori
#7
Zdravo sarapt
    Zasto si nervozan? Cime sam te naljutio? Mir samo MIR i opusteno.
    Bez nervoze  reci mi odakle si? Da prvo odatle pustim planove da vidimo `el znam nesto! Mislim da trebamo pomoci Srpskom narodu sa savetima a ne da KUPUJETE mesta  od deci...
Pozdrav  od malog kosaca. ;D
Odgovori
#8
P.S.
Kako si jeo saoun kad si bio mali ja to neznam?
Opusteno  Wink
Odgovori
#9
E kupise na jednoga dedu iz jedno moravsko selo i pratise kvasac celu funtu da imaju da mese lebac.Kad ga je video obradovao se siroma i to mlogo!E kad mi je to unuka pratila mora da je dobro.Proslo neko kratkovreme dan dva i otidose oni pri njega da vide kako je .A bre tatko kam ga kvasac mesiste li lebac.?Ma donesose mi nesto ja ga izedo..Kako bre zar kvasac  izede?..Penjavilo ne penjavilo pomisle se  ja platilo se mora se izede.....
Odgovori
#10
bravo apise car si,a ovaj kosacot samo nesta se zanesuva.ljet5i visoko ama brzo ce da padne nisko,vrlo brzo,ovaj lici mnogo na baneta,hahahaha,a mozda je i on,ili mu je neki brat,jos nam je ovaj falio,valjda je on bane je to,nije mogao da nadge srodna dusa pa poceo je da izmislja ,hahhahahah,strasan je ovaj tip,ja zelim samo jedno ,da mi padne u ruke sto je mozno poskoro,danas mi je rodenen pa i  to mi je rodendenska zelja od mnogin kojih imam sad u trenutku.hahahahha,a i ne mogu dase kontram danas vise jer cu uzivati u rodendan.pozdrav svima.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)