Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sandanks ili PI Poloneze
#11
Pi polonez jeste Poljski detektor to jest Poljskih majstora.
Prve verzije su bile sa trafoom,posle toga su to izbacili i uradili Pro scan jednu verziju pa onda ovu sto si ti postavio pa tek onda Sandbanks u nekoliko verzija.
E ovako:ja imam 4 verzije ovog istog aparata sa malim izmenama i sa mnogo imena.
U sustini plocice su razlicite dok su elektricne seme 99% iste i tacne.
Tongue Tongue Tongue
Vidis da znam celavi ...
Smile Smile Smile Wink Wink
Odgovori
#12
Kao što sam već rekao, niko ti ne spori da znaš da praviš detektore. Problem ti je u ponašanju.
Odgovori
#13
(22-05-2021, 08:44 AM)Elektro Piše: Kao što sam već rekao, niko ti ne spori da znaš da praviš detektore. Problem ti je u ponašanju.

Sa nadogradnjom ovaj detektor koristi sonde od 5cm... do ... Ali rezultate najbolje ima sa 45cm do 2m. dubinu postize mnogo vise od mnoge cenjene detektore kad se izradi sa nadogradnjom i stabilan na terenu. Max dubinu koju moze da postigne na otvorenom sa 45 cm sondom je 3,3m sa 1,1x1,1m sondom 6,5m sa 2x2m je oko 7,7m to su testovi provereni. Ne hvata mineralizaciju kamenje itd. Veoma je lak za izgradnju i proradi iz prve ali podesavanje za njega i izmene koje treba uraditi treba dosta poznavanja u ovoj semi i izmene koje se trebaju uraditi da bi bio dobar stabilan i dubok!

Postavio bi i snimak, ali sam zaboravio kako se dodaje, sonda 45cm.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)