Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slavuj
#11
Ovaj znak bese ispod hotela..
Odgovori
#12
To nije slavuj kog ja znam taj akoje na velikoj ploci imam dokument
Odgovori
#13
da na velikoj je ploci,steni
Odgovori
#14
Tu ima na dva mesta podostava i ulaz kroz stenu...
Odgovori
#15
(30-10-2020, 04:11 PM)Dalibor link Piše: Na velikoj steni odozgo slavuj u kljunu nosi grancicu dvadesetak metara ima rimska desetka i otvorena pecina desetak  metara puzis i dolazis do prostorije sedam do osam metara dugacka dva metara siroka na sredinirupa mora se spustiti konopcem jedno 5metara i dole je prostorija iste velicine pecina se poznaje daje otvorena bar prepedesetak godina u blizini ima gavranov kamen orlov kamen iz jednog ugla kad gledas orlov kamen vidice glava orla ispod stene ima mesto gde je stajsko dubre bar pola metra debeo sloj  daje neko tu cuvao stoku je prosto nemoguce
Ja to imam na bakarne korice ali nemogu i dalje da ukapiram ceo plan ima ih desetak tih ploca....
Odgovori
#16
neznam,ja mislim da je to ocisceno
Odgovori
#17
mada tu ima mnogo znakova,tu su i terzijske rupe a bila je i igla i konac i rimljanin i kubure i rimska desetka i zmije i jos sto sta
Odgovori
#18
Ako je pravo mesto jer taj slavuj se pojavljuje na vise mesta ima magacin i carska ostava...
Odgovori
#19
Tu su sve u blizini iorlov kamen i gavranov kamen i modra stena i rimski rudnici pecina ispred rimske desetke je ociscena ali mislim da nije sve odradjeno modra stena orlov kamen mislim da nisu ni ppipnuti
Odgovori
#20
(11-11-2020, 09:11 PM)talični tom link Piše: mada tu ima mnogo znakova,tu su i terzijske rupe a bila je i igla i konac i rimljanin i kubure i rimska desetka i zmije i jos sto sta
Imas li slike za ovo sto si napisao  Talicni....
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)