Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smukova dupka poganovo
#1
Ko ima tacan plan nek se javi neka kaze sta ima na poljani odaklese vidi umanastiru kvocka sa pilicima
Odgovori
#2
Ako neko ima plan da pise sta sve ima na pojlani nekase javi tuje i rupa u kojoj su ginuli
Odgovori
#3
Isti znak je u livadu i na ulaz....
Odgovori
#4
Na ulazu nema znak koji je na pojlani plan ti nije tacan ako neko ima tacan plan da zavrsimo posao
Odgovori
#5
Dalibore odakle se vidi manastir tu ima grbava baba i tu su srusene stepenice a ispod mala poljanica i tu nije ulaz jer nije tu ulaz je na drugo mesto. Pitaj neke druge ako meni neverujes.... ima jedan podatak koji ti necu reci neko je jednom prijavio pravi znak za smokovu ili zmajevu pecinu. prava smokova pecina ima veze sa tri cuke, krstili su i u poganovo smokova na kozni plan je ima zmija ona je zmajeva....Pozdrav
Odgovori
#6
Pre jedno 35 godina je covek rekao ocu kako da nadje poljanu ista ikakvi znakovi treba na se nadju on je imao plan kojije izgleda jedino bio tacan otac je nasao poljanu ali ne i znake posle par godina kad je otisao sa celicnom cetkom ipazljivo sve pregledao nasaoje znake ali covek koji je imao plan je umro  i planu se gubi svaki trag pre par godina mije pricao covek njega je odveo covek koji je bio prisutan kad je poginuo zadnji covek pokazaomu rupu i ispricao kakoje sve bilo  objasniomi gdeje poljana gde je rupa on za znake nezna letos sam otisao poljana je ista koju je i moj otac nasao potkaciose malo i tacno kakomije objasnio vidise rupa  nisam se peo do rupu i bez tacnog plana nenameravam ispred rupe kaze da nema nikakvih znakova a na poljani nema ni g od grbave babe. 
Odgovori
#7
Ulaz nije u toj poljani, odakle se vidi manastir.....
Odgovori
#8
Postovani g.Dalibore,

da li Vi govorite o Miljkovoj livadi?Ja imam to u opisu kao i jos jednu drugu livadu gde je kamen kao plast sena.

S postovanjem,

Vudi
Odgovori
#9
Da ulaz nije na samoj livadi
Odgovori
#10
Da li ste nasli znak glava ovna.Ovo iznosim po prvi put i verujem da niko nije cuo za to.Original je kod mene.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)