Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakopano blago u srbiji
#11
U pravu si kolega.Putokaz u pravcu ako je kraj duzi.Ali ako je na kamenu gore i jos uokviren?Pisano je tu dosta o tim znacima da se ne ponavljamo.Ovde je problem sto niko ne navodi lokaciju znaka.Na kakvom je kamenu-steni taj znak.Da li uopste zna znak i trazi plan .ili po planu trazi znak?Nego samo napise znam KRST.Ne razumem sada u ovom vremenu da neko odmah ne uslika to.Nego mi treba da izvlacimo nesto na silu potpitanjima od onoga kome treba pomoc ?
Odgovori
#12
Krst u kvadrat znaci da je tu boravila hajducka druzina od znak na... A iks u kvadrat hajduci su nasli to mesto od rimnjana.... I tu ima ostave i sake aparati pa trazite.... Pozdrav
Odgovori
#13
morada da se vidi kakav je krst,slikaj i obrati paznju da nema udubljenje usredini krsta,bolji neki detektor nadji,trebalo bi biti tu nesto,a to da je hajducki,ja neverujem,pre ce biti neki rimski mozda,nemogu ti reci dok nevidim sliku
Odgovori
#14
POZZ svima.  Interesuje me dali je neko upucen za dobricki okrug dali neceg ima cuo sam da traze po glasinskoj cuki na mestu gde je latinska crkva....
I na granici Dobrica i merosine postoji izvor koj i dan danas izvire voda iz njega tu pored njega ima njive u jednoj njivi se vidi ulegnuce a pored tu ima iskopana rupa 70cm i po nekoliko mesta oko te rupe ima 20cm kopano.
I video sam jedne noci dok sam bio u njivi da pustam vodu da navodnjavam vido sam u daljini farove od nekog vozila koje stoj u mestu a u vazduhu se vidi neka letelica koja treperi svetli najverovatnije da je neki dron...Rzamisljao sam sta mogu da rade u sred noci sa dronom po njivi da su kupili dron i da ga testiraju ne bi ga testirali u njivi pogotovo nocu nego negde preko dana na nekom igralistu citao sam i gledao na internetu i doso do zakljucka da su imali dron koji ima skener na njega  skeniraju teren nekoliko kruga su okrenli njime na tom mestu posle su se polako spustali u selo...
Odgovori
#15
DA LI MOZE NEKO DA MI OBJASNI STA ZNACE DVA KRSTA JEDAN DO DRUGOG UKLESANI NA KAMENU
Odgovori
#16
DA LI MOZE NEKO DA MI OBJASNI UKLESANA U KAMENU KAO DVOJE VRATI ILI KAO SLOVO PE A U BLIZINI JE KAO KRST STO VISE LICE NA LISTICE
Odgovori
#17
U pravu ste zemljace,u mom selu Supovcu u poslednje tri godine otkriveno je i pronadjeno zlato i to u vecoj kolicini a da pri tom nije bilo nikakvih oznaka,verovatno su ljudi imali neku maapu jer se vidi da su direktno tu kopali i postoje otisci kazana,tako da zlata ima svuda,
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)