Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
metal detektor
#1
Zdravo drugari , koliko vidim na nekim sajtovima neka minimalna cena fabrickog detektora je oko 200 evra.
Na forumu se pominju rucni radovi kod kojih su troskovi izrade visestruko manji.
Moze li neka preporuka sta odabrati za pocetnika u ovom hobiju, eventualno kontakt sa nekim majstorom za homemade detektore
Odgovori
#2
Za 200e tesko ces da nadjes md da valja. Predlazem ti da odmah preskocis to za pocetnike i da uzmes neki xp deus ili noktu velox one. Oni su lagani mozes da ih skontas brzo uz par izlazaka na teren. Jesu malko skuplji al neces 2x bacati pare.
Odgovori
#3
Hvala na predlozima ,provericu cene i ponude na nekim sajtovima
Predpostavljam da po tvom misljenju varijante homemade ne treba razmatrati ,pa ih zato ne pominjes kao opciju.
i naravno SRECAN BOZIC
Odgovori
#4
Pa nisam za tu varijantu. Neko moje iskustvo ipak pokazuje da sa fabrickim modelima se lakse stize do cilja. Rekao sam ti za Noktu i Deusa jer sam posedovao oba aparata i meni su se super pokazali. Kad prodjes noktom zemljiste ostanebez ijednog opiljka metalnog, sad nisu nesto Bog zna duboki ali za traganje na manjim dubinama su dosta korektni. Koristio sam ii Go find Minelabov e on je bas za plaze. Nema na cemu. Srecan praznik dragi kolega Smile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)