Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VEZIR TEPE
#71
sto e smesno branko?
Odgovori
#72
(13-12-2016, 01:34 AM)BrankoV link Piše: Dali neko stvarno zna gde je VEZIR TEPE, ima ga i u Makedoniju, mene interesuje Stara planina i sto posto je na staroj samo neznam dali je u Bugarsku ili kod nas to brdo da bilo pravo prvi znak je kaldrma koja ide do vrha je 7 kilometra u krug oko brdo i na prvi pesto metra ima drugi znak klesana devojke i na svaki pesto metra ima po jedan znak to znači 14 znaka to je pravo VEZIR TAPE pitanje gde je ali mora da bude STARA PLANINA BALKAN..........
Ima ga nalazi se u srbiji inace je na stotinak metara od granice sa bugarskom,mada je to nekada bila bugarska teritorija, kaldrma postoji i dan danas mada ne celom duzinom ali je ima prilicno i to je stari rimski put a na vrh tepe rimsko gradiste, e sad neznam sta se trazi od znakova, nisam znao da treba da se traze uz put do gore.
Odgovori
#73
(18-12-2016, 05:30 PM)vasil link Piše: sto e smesno branko?
                              Vasil mi smo se ubedjivali u verodostojnost kozne mape da li je tačna a ti pokazujes neku pisaniju....  Izvini ako sam te uvredio..pozdrav
Odgovori
#74
(19-12-2016, 04:08 PM)buda link Piše: Ima ga nalazi se u srbiji inace je na stotinak metara od granice sa bugarskom,mada je to nekada bila bugarska teritorija, kaldrma postoji i dan danas mada ne celom duzinom ali je ima prilicno i to je stari rimski put a na vrh tepe rimsko gradiste, e sad neznam sta se trazi od znakova, nisam znao da treba da se traze uz put do gore.
          Budo na svakih pesto metra ima klesan znak  na prvi i zadnji su devijke a na ovih dvanajest to mi ti mozeš reći pozdrav.........
Odgovori
#75
Druze isao sam po celoj kaldrmi ali nisam trazio znake usput jer sam iz drugog razloga bio na tom terenu, tacnije trazio sam neko drugo mesto tako da me ovo nije puno ni zanimalo jer nisam imao za to nikakvu pisaniju, tek kad sam se vratio prijatelj mi isprica pricu vezanu za kaldrmu i gradiste na vrhu, prvom prilikom kad budem na tom terenu dobro cu potraziti usput neki znak jer sigurno neki postoji i da su ih lomili bar neki je ostao od toliko njih, naravno dobices sliku i terena i znaka pozdrav....
Odgovori
#76
branko nisam se uvredio tuku me cudi spomnuvas kozni mapi a i ti citas od ovakvi knigi kako sto ja postaviv slikata igi baras mestata ovde o forumot
Odgovori
#77
Ja sam iz Halova ,takodje poznajem reon oko Gradskova jer je selo do mojeg..ako neko ima nesto vezano za ovaj kraj neka se javi
Odgovori
#78
[Slika: vezir-tepe.jpeg]
Ovo neki nas Vezir Tepe ili je nesto ovo fake?


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#79
(29-01-2017, 09:54 PM)ZokiTragac Piše: Ja sam iz Halova ,takodje poznajem reon oko Gradskova jer je selo do mojeg..ako neko ima nesto vezano za ovaj kraj neka se javi

Zvuči kao divno mesto!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)