Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majdanpek i okolina
#1
Ima li neko neki prepis plana ili tome slicno za Majdanpek i okolinu
Odgovori
#2
Opet isto pitanje ima li ko neki prepis ili plan za Majdanpek i okolinu .spreman za saradnju
Odgovori
#3
Auromajdan ti si verovatno mlad covek i tragac zato i tako postavljas postove u velikom obimu ili prostanstvu. Nadji znak i slikaj, ovako nikad neces doci do necega. Izvini sto to moram reci i na ovom forumu postoje desetak ajkule sa dobrim opisima i oni znaju i za Majdapek i sve ostalo ali to je skoro sve poruseno i znaci unisteni. KADA JE UNISTEN ZNAK  niko ne zeli da otkriva plan ......
Odgovori
#4
?
Odgovori
#5
Majdanpek i okolo,je toliko nezahvalan teren za zlatare,da je to neverovatno. Boravio sam tamo,kod prijatelja,dosta dugo u više navrata. Upoznavali me sa starim zlatarima itd,baš se sećam jednog,živi u poslednjem soliteru na izlazu prema Milanovcu,gde nam je napomenuo za takodje stare zlatare koji polomiše sve na šta su naišli,čak i imenujući one koji se bave klesanjem falš znakova,kao onih na Rajkovoj pećini. Tamo,sem kod kamenog mosta,ne videh ni jedan,iole,ozbiljan znak. Zlatarenje je tamo,baš uzaludan posao,dok drugi koji rade rim,kod kojih sam takodje bio,su druga priča...kod njih baš ima vidljivih rezultata. Šta znam...svuda ima lomljenja znakova i falševa,ali Majdanpek je čudo. Mada,identičan kles,slovo ...A...,sam jedino video kod tog kamenog mosta i iznad sela Dobra,ali je čist Rim,nema veze sa hajducima. Više puta sam obišao taj teren i nalazi na terenu su dokazali da je isplativije raditi Rim, nego se zamlaćivati,hajdučijom i ko zna cim sve. Ovo je,samo moje lično mišljenje,bez namere da nekom protivrečim,jer svi imamo različita razmišljanja,tako da se ne nadje neko uvredjen slučajno.
Odgovori
#6
Od prilike druze tako je i to malo znakova sto je bilo sve je poruseno pravili neke falseve jasam vazdan tragao za bakrace i razne price i gubeci vreme dok su drugi tragali za rim i pocistili sve onda i ja sam poceo da tragam al pocistise sve pre mene i opet nista
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)