Ocena Teme:
  • 1 Glasov(a) - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OPASNOSTI KOD ISKOPAVANJA I ULAZA U ZATVORENE PROSTORIJE
#51
dragane,
za prokletstvo zlata i razne prokletije...?verovatno neko zna to da odradi i preuzme odgovornost.
ali mene interesuje,pomenuo si da si na vise mesta locirao ostave i da ne smes da diras jer se plasis da se tebi i porodici nesto desi...
kako si ti siguran da si bas locirao ostavu i da je to to kad nisi ni poceo da radis da dodjes do toga sto ti je aparat otkucao?
druga stvar,odakle znas da je to prokleto ili pretpostavljas?
pozdrav
Odgovori
#52
U vezi prokletstva koje prati zlato nekako se provlaci da je prokleto i svi nekako to prihvatamo zdravo za gotovo. Imam par logicnih pitanja koja mi se vrzmaju po glavi.
Ko je ostavio to zlato zakopano,sakriveno,otrovano itd...?
- Turci, koji su uzimali harac od naroda,trgovali po izuzetno monopolskim uslovima i ekskluzivi,pljackali.....
- Hajduci, koji su pljackali te iste i to zlato krili za sebe iz prostog razloga jer ga nisu mogli nositi i morali su da budu neprimetni maksimalno.....
- Rimski imperatori koji su isto radili ko i turci......

To nije zlato od seljaka koji je radio,stvarao,pa letinu pretvarao u zlato i zakopavao u cupove i magaze....

Pa pitam sve Vas, cijeg prokletstva mi da se plasimo? Taj sto ga je zadnji ostavio ga je sigurno posteno zaradio?
Ko ga moze prokleti?
Vecina ga je pljackala,krala,ubijala,skrivala iskljucivo zbog svojih licnih i sebicnih interesa.

U mom kraju jos se secaju dogadjaja,potomci jednog seoskog kmeta, koji je rodjenu snaju ubio jer je sumnjao da je ona svojoj familiji odala da ima zlato i dan danas oni sumnjaju na prijatelje da je kod njih,prate ih kako zidaju kuce itd i pitaju se odakle im. A deda sem sto je bio kmet,nocu je masku na glavu i harao po drumovima, jednom je pobio 15 bugara spasavajuci jednu mahalu od njih, svi pricaju da je bio jak ko zver.
Ovo je detalj direktno od njegovig potomaka,a sve u okviru 200-tinak godina.

Cime mi da se vodimo?

Pozdrav.....
Odgovori
#53
ja nenan neka isustva iskopavao sam neke malotezinske zlatnike rasute nisu me ubile a iskustvo mi govori sledece . Opasnosti nema zlato je zlato a ono svakoj sirotinji utice na mozak moj pokojni komsija 1912 na Staroj planini nalazi magazu ziveo je 91 godinu covek koji je ulazio sa njim Mirko Nejkovic ziveo je 55 godina i vracao se jos jednom mozda necega i ima ali fizika govori samo gumene rukavice i uzimaj kolko mozes poneti i to je to.
Odgovori
#54
saznao sam da je tu iz sna a kasnije je potvrdjeno aparatom i to na dva mesta a da li je stvarno tu bog bi ga sam znao nisam kopao jer su vidovnjaci rekli da ima nekog prokletstva i tako u nedogled....
Odgovori
#55
Nisam razumeo sta znaci otvaranje u obliku trougla.Mislim na zazidane prostorije
Odgovori
#56
(29-07-2014, 03:47 PM)dragan777 link Piše: saznao sam da je tu iz sna a kasnije je potvrdjeno aparatom i to na dva mesta a da li je stvarno tu bog bi ga sam znao nisam kopao jer su vidovnjaci rekli da ima nekog prokletstva i tako u nedogled....
Dragane ako si vec sanjao to ti je dovoljan znak da je tebi namenjeno ne trebaju ti nikakvi vidovnjaci!!!
Odgovori
#57
Otvaranje vrh gore a dva ugla dole da ne bi doslo do obrusavanja-cista fizika.
Odgovori
#58
Postovani g.Jeremija,

tekstovi su Vam sjajni.Steta sto ih nema vise i mislim da forumasi nisu shvatili znacaj Vasih poruka.Svako normalan bi Vas zeleo u timu.

Potrebno je obraditi teme neutralizacije zive i njenih oksida kao i jonskog polja.

Sto se tice duhovnih i magijskih zastita one postoje,ali postoje i ljudi koji su skolovani za to i koji mogu pravilno detektovati i odkloniti sve opasnosti.

S postovanjem,

Vudi
Odgovori
#59
Šteta što je ova tema ovako završena kada su nam potrebna objašnjenja u vezi opasnosti pti ulasku naročito u pećinama
Odgovori
#60
(11-07-2014, 02:51 PM)jeremaja011 Piše: Biće mi jako drago ako nekome ovi saveti pomognu!
Pozdrav

Ja se najsrdacnije zahvaljujem na svemu sto si napisao jer sam nov i neiskusan pa ce mi mozda biti potrebno .
Samo ako moze jedno pitanje: Pri jednom kopanju na otvorenom je na odprilike metar ipo dubine pocelo neko isparavanje koje se lepo videlo u vidu bele magle pa me interesuje sta bi moglo to da bude? Unapred hvala na odgovoru.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)