Ocena Teme:
  • 1 Glasov(a) - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sta raditi..
#31
Neizlečivo druže moj Cajo,
nema te par meseci, a onda se pojaviš i gluvo doba noći i napakuješ kojekakvih epiteta čoveku koji ti se nije lično ni obratio, a svojim pisanjem nije kršio nijedno pravilo rada foruma.
Neizlečivo mislim ta tvoja potreba Cajo da kolege nazivaš i "kukavicama" i "lenjim","alavim"... A koliko puta sam te molio da poštuješ tuđe znanje ili pak manjak istog.
Nismo svi iz iste sredime socijalnog i ekonomskog statusa, zato je parlamentarnost na ovakvim mestima vrlo potrebna Cajo, ali nažalost uzalud ti stalno govorim.
Odgovori
#32
Postovani, iako vi meni nadavaste takve kompliente ja cu se Vama obratiti s postovanjem.
Za detektor najeftiniji mi traze 3000e i to najblize iz Krusevca i Zajcara, e sad ako ima za 100-200ja bih dao  za te pare necu ni propasti ni ostati gladan.
Drugo mozda ste vi odrasli u gradskoj sredini gde su ljudi mnogo manje sujeverni, ja sam sa sela PA MOZDA nisam birao kako cu da rastem i biram da li cu biti okruzen ljudima koji veruju u takve stvari pa su to preneil na mene...mozda nekad shvatite a mozda i ne.....
Odgovori
#33
Prijatelju blizu smo predpostavljam i imam ap a i mogu da uzmem od drugara i jos jedan ako oces eto ja ti se nudim bez da kupis ja cu s moj i tebi cu da ponesem i dva to protrce za cas. Pa ako si za javi? Ja ti ne trazim pola ce das jednu sacku i nek ti je sa srecu! A ako ima samo sacka ce das 3 kom nece kuca propadne a moz se za cas izgradi!
Odgovori
#34
Mackane,
Imam jedan vinograd koji bi trebalo pretraziti,blizu Nisa sam ,naravno i logicno delimo po pola ako nesto nadjemo.
ako si voljan da tvojim aparatom pretrazimo javi se,
Pozdrav
Odgovori
#35
Timpolok,nije tako nikog nevredjam,citam post coveka koji zna gde je nesto ali 20puta kaze da nece nikog da vodi na mesto jer neveruje nikom,trazi da mu se kaze sta da radi,pa ako si sigurann u nesto a trazis pomoc od drugih tragaca pa otvori se,ne cicijasi,ako ima za tebe daj i drugom,pokloni crkvi,daj sirotinji,ovde si da bi tebi neko pomogao,pa pomozi i ti drugom,a ne on hoce pomoc,nece nikom da da nista,niti da kupi MD,ma koji MD je 3000 evra kad ima detektora od 50 do 10.000 jedan garet md250 ce da mu resi stvari a on je max do 200 evra,iliu deus 1000,ili ....... ja neznam kod koga se on obracao u Cacku postoi legalna radnja i u Beogradu trzni centar ul.lomina 5 idi u radnju i za 200evra kupi nov MD,otkucaj na google prodavnica metaldetektora i videces de imas da kupis MD,ili idi na najveci sajt ALIBABA pa kupi MD kakavmozes da pozelius za 250 do 5000 evra,nikog ja nevredjam a za tebe imam nesto timakuminus ili ti ste me banovali mesec dana zato sto sam koibajagi ismevao kolegu mincica gurua,jer sam napisao da njegov nick sa slikom gde covek pijukom kopa rupu,da je iskopao rupu po staroj i suvoj planini ali nikako da ojaca u ruke nego u stomak,a hteo sam da ponudim Mincicu diobar posao gde bi bio dobar najmanje 5kg zutog ali zbog tvog shvatanja mene si banovao a mincicu isterao zuto iz ruku,zasto jer trcis pred rudu,dobro si rekao da nismo istog mentaliteta,normalno da nismo,ja imam akademski status a ti to jhe veliko pitanje,veroivatno si samo prosao pored nekog fakulteta u Nis  ili Leskovac jer osecam da si juzna pruga,i uveren sam da ti kao guru i moderator sajta i dan danas verujes u kojekakve karakondzule i utvare,jos sa pepelom otkrivas mesto skrivenog blaga i verujes u  prokletstvo zlata itd,to sam sve viideo citajuci tvoje poistove,nemoj samo da se ponovo uvredis i da me ponovo banujes,jer govorim o tvom karakteru moderatora,ako mislis da nekog vredjam onda se obrati meni jer me nisi razumeo,a ne da me banujes,najlakse je banovati nekog,sto ne banujes sam sebe na jedno 10 godina,neces,a ako nee razumes satiru mene oces.pozdrav Caja iz banata
Odgovori
#36
Cajo druze ako si akademski gradjanin svaka cast i ja sam. Ali ja sam odrastao u takvom okruzenju gde babe baju crne macke prelaze ulicu...rastes sa necim od malena i ja kapiram da ima ljudi koji su oduvek u urbanim sredinama i da drugacije razmisljaju. Ja takve ljude koji ne veruju u to ne ismevam.Ako smo akademski gradjani prvo sto nas uce jeste da se ne smejemo onome ko ne zna nego onome ko kaze znam a vidi se da ne zna....a ti si odmah nekako negativan.
Ja ne kazem da necu da delim..ne planiram da budem milioner nego da dodje neko pomogne i meni i sebi...cuo sam price tu po tuznoj juznoj Srbiji nekome kao dodju da pomognu, nadju nesto i pistolj na celo i odu sa svime a ovaj se samo hvali bogu sto je ostao ziv...e ja zelim sebe toga da zastitim da ako ima necega podelim posteno sa onim ko mi pomoge naravno i crkvi bih dao sto da ne....nisam halapljiv...ali da je neko posten samo to!
Odgovori
#37
Druga veoma bitna stavka!!!
Nisam ja reko samo ta vidovita navodno mi rekla....ja od malena slusam price da je moj tamo neki deda to zakopao i da je pronadjen jedan deo..a on zakopao na dva mesta i jedan deo je nadjen...drugi nije...te price je moj deda meni pricao..ali je on bio da kazem slabo skolovan i snalazljiv..eto mene interesuje sta i kako ne zalicem se imam za hleba ne moram da jurim glavom kroz zid pa pitam lepo sta vi mislite...i cekam da mi se neko iskren javi....
Bataljujem ja te madjije kletve....ako se odradi posteno smatram da se nista nece desiti.....i ako se desi neka mi se obije o glavi nema veze ali cu tu svoju odluku doneti promisljeno...
inace skoro videh tu u mom kraju da neki iskopali nesto policija dolazila lom su napravilil jer kao zakonom zabranjeno to...ako neko zainteresovan da istrazi i tu lokaciju neka se javi okolina Nisa.. ta lokacija je bila pored autoputa Niš Leskovac.....
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)