Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carica Elena.
#1
Kolegi Dali nekoj ima plan za grobot na Elena mestovo Go znam No mi treba nekoj ako ima plan poz.
Odgovori
#2
a be bratko pa ako znas mesto kuj ce ti prevod
nema tu plan i prevod nego NOS i trazi
pa nije u ono vreme bilo POGREBNO PREDUZECE PA DA SU IMALI BROJ PA\RCELE GDE KO LEZI....
Odgovori
#3
Dali ima klesani znaci i koji su.....
Odgovori
#4
Zdravo BrankoV treba Mi lokator ako poseduvas pisi Pa kese dogovorime.
Odgovori
#5
kolega merlin ne ti treba tehnika ako gi znaes pravite znaci
Odgovori
#6
Ta tema i mesto je veliki poduhvat i nemlati se sa aparati vec koji znaci ih ima dali je to pravo mesto.... Postavi znakove
Odgovori
#7
Znaci su unisteni svako bi znao kad  ima znakova poz.
Odgovori
#8
Pa tvrdis da je carica Jelena.... Jesili ulazio u unutra....
Odgovori
#9
Sto se tice ove teme slushao sa razne price,ali do sad nishto konkretno nit je neko video nit neko reko da zna shto mu konkretno treba za da dodje do groba carice jelene.Evo ovako poshto svi sportisti s kojima sam do sad pricao tvrde da je pravo mesto u kanjonu Bislim na reku Pcinju kod Kumanovo.Ako nekome odgovara ova lokacija ja poznajem dobro ovaj teren,tu ima mesto kde je bilo kale ,ima poznaje se mesto gde je nekada navodno postojao neki rimski most na reku Pcinju koji je povezivao kale sa drugu obalu reke ima mnogo otvorene pecine i td.Ako nekoga ovo zanima raspolozen sam za diskusiju.Shto se tice uklesanih znakova toga nema nemoj niko ni da trazi i da je nekada imalo to se do sad sve unishtilo,tamo svako dnevno prolaze po naj manje dve do tri grupe sportista,mislim da vam je sve jasno shto se tice uklesanih znakova.
Odgovori
#10
Ti si slusao price kazes...... Interesatno i sada zelis da radis caricu Jelenu neka ti je sa srecu.... Kada udjes u hodnik on je dvadeset metra ispod znakova ima les ili kostur....
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)