Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MD 5008
#1
Ima neko sta da kaze o ovom detektoru,dobre ima perfomanse,samo kako se pokazao ,to me zanima.
Odgovori
#2
Md 88  za 260 eura neznam zasto je ovoliko jeftin  https://www.google.rs/url?sa=t&source=we...fmuFeDzkLg
Odgovori
#3
ovaj 5008 je proizveden 2016 godine profesionalni je ima ga na alie expres,oko 200 dolara je plus carina i troskovi,jebiga ovde ga jos nemaali procitajte ima sjajne karekteristike,kazu ide cak do 4m dubine dve sonde dajumanja do 1.5m,ali je bitno samo da imaoznaku od 5 zvezdica kada kupujete,profesionalni je,ovde ce ko zna koliko kostati po radnjama,verovatno preko 1000e,uporedjivao sam ostale kojih ovde ima u ponudi2 do 3  4 puta su ovde skuplji,naprimer tamo sto je 78 dolara ovde je 250e
Odgovori
#4
(28-02-2017, 07:23 PM)nermin link Piše: Md 88  za 260 eura neznam zasto je ovoliko jeftin  https://www.google.rs/url?sa=t&source=we...fmuFeDzkLg


Kolega nermin.Ja sam pomalo zbunjen.Detektor MD88 je kineske proizvodnje.Ovde se pominje pak MD5008 za koji mislim da je isto kineski.Ali obadva nisu toliko skupi.
Odgovori
#5
Relco kazu da je dubina ovog md 88 4 m ? Cak ima i diskriminaciju  ?
Odgovori
#6
NA forum ima najvise oni koji znaju a mnogo ne pricaju.Oni samo sakupljaju i cekaju.A najglasni su oni koji ho'ce da se dokpaju falsifikat diplome.NEGO PIROCANCI IMA KOD VAS.Dojcinci gore ima mesto gnojiste itu prosetas teren je tezak a oznake se dobro  vide. IMA reka kojase vika besnica ide za bugar,,,,na nju hajducka  vodenica kod nju ploca sa alku , digni plocu i gle  cudo.Da pomognem  tu je do jcinska reka i jos jedna se uliva u nju mozda je potok ked ides uy reku pasa leve strane ....pozdrav






''
Odgovori
#7
alie ekspres je prodavac,zemlja porekla je Brazil,neznam koliko ce naplatiti pdv i carinu,koliko bude nije bitno,ako je to sto pisu tacno,na karakteristike mislim.
Odgovori
#8
drugari prijatelji relko je rekao istinu da su to detektori kineske proizvodnje i na tarabi pisu svasta ali... 4 m pa to ni pulstar 2 ne postize na peskovitom tlu to ako je neko postigao u zemlji onda je laz za kineske detektore jer piste na minerale na gluposti diskriminacija losa kod svih tih md 3xxx serija 5xxx serija i kineske kopije koji su u sustini isti nemoj te bacati pare jer to je cista laz i prevara md serije seben detektori kina produkt
Odgovori
#9
Da tako je što reče  nigi. MD5008 jeste kineski detektor.Njemu skoro identičan je CS150 veleman.Ovaj je neka mešavina:malo od arado,malo od whites.
Odgovori
#10
Nisam imao taj MD5008 ali sam imao razne varijante tog CS150 i ako kažete da su sličnih karakteristika onda sigurno mogu reći da vrede oko 50 eura, novi.
I to što piše u tom upustvu da vuče na 4 metara slobodno umanjite 7 puta,zato ne bacajte pare.
Voleo bih da me neko demantuje ako ga ima i tvrdi drugačije. 
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)