Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
test detektora vlf rucni rad iron mask
#1
ajmo ljudi da postavimo rucni radovi detektora  i  fabriske detektore da stvori masku na gvozdje i hvata ispod nje obojene metale jer neko to testirao i radio u stvarnosti test bez namestaljke  evo jedan taskav                pirate p3+ test            i test 2            na  youtub
Odgovori
#2
pa moye da se postave modeli detektora i majstori koji ih prave sa adresom.jel neko od vas NAPIPAO CORKU YBOG TOGA.JA SAM MISLIO DA SU OVDE MALO OYBILJNIJI IGRACI. IYVINI samo neko ko je mlad i yanesen necim a neiskusan moye da daje ovakve iyjave. PA TAJ POSAO U KOM STE VI JE RAVAN DROGI.ETO TOLIKO JE OPASAN.A DA VAM PODGREJEM MASTU O NECEMU,ovako na ju tube nadjite emisiju VICE tragaci yakopanog ylata.ima 1 detalj o ylatu,ljudskoj gluposti i corci.a ja to ynam vec 30 god.o svemu sto pisete ovde ima prica gde u rupi il potoku ostalo jos po nesto il koji su begali preko i dali sve na gotovo itd.yato prst na celo momci
Odgovori
#3
ja sam majstor tog detektora i mogu da ti dam adresu imas je i na kp a sto se tice ne "Iskustva" mogu da ti predajem to sigurno i nevredjam majstore koji rade i uvek ima boljih
Odgovori
#4
drugare detektor je dozvoljen u posedu elektronika da traganje da a iskopine to je vec drugo ko  da takav je ono sto si rekao a ovde mozes da radis testove kako zelis i hoces nema zakon za to prevare su isto to zakon ja samo hocu da kazem i nereklamiram ga za prodaju jer ga ne prodajem samo dokaz da i kod nas ima mnogo ljudi koji znaju i mogu dosta za razliku od drugih drzava da doprinesu
Odgovori
#5
(24-01-2017, 11:26 PM)termatata link Piše: pa moye da se postave modeli detektora i majstori koji ih prave sa adresom.jel neko od vas NAPIPAO CORKU YBOG TOGA.JA SAM MISLIO DA SU OVDE MALO OYBILJNIJI IGRACI. IYVINI samo neko ko je mlad i yanesen necim a neiskusan moye da daje ovakve iyjave. PA TAJ POSAO U KOM STE VI JE RAVAN DROGI.ETO TOLIKO JE OPASAN.A DA VAM PODGREJEM MASTU O NECEMU,ovako na ju tube nadjite emisiju VICE tragaci yakopanog ylata.ima 1 detalj o ylatu,ljudskoj gluposti i corci.a ja to ynam vec 30 god.o svemu sto pisete ovde ima prica gde u rupi il potoku ostalo jos po nesto il koji su begali preko i dali sve na gotovo itd.yato prst na celo momci

Pun mi je k _ _ _ _ takvih prepametnih likova na forumu. Samo neki nepismeni seljak bi mogao da napise takvu glupost ovde na forumu a tek " MALO OZBILJNIJI IGRACI SA FORUMA "  ne bi mogli sebi da dozvole takve stvari. Koriscenje detektora nije zabranjeno kao ni njihova prodaja i izrada. Cak bi i veliki MORON i DIJABOLA znao da ako nešto nije zabranjeno i ako se moze kupiti na mnogim mestima i radnjama sigurno nije zabranjeno zato sto bi u suprotnom pohapsili sve prodavce, vlasnike radnji i njihove dilere.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)