Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topli dol- tri kladanca
#11
Imam neku pisaniju al ne pise mesto, pise da se voda od tri kladenca sabira na jedno mesto, da ima vodopad a na steni preko koje pada voda od vodopada znak, mozda se  znak tesko vidi od vode. Ako neko zna mesto tu sam.
Odgovori
#12
(14-02-2016, 01:52 AM)BrankoV link Piše: bravo Budo evo i za Midzor tri kladanca ima tu jedna podkapina iz nje teče voda, kada je velika voda ona pravi preskok dali si čuo za (jovin krst) on je ublizini........
jesam cuo sam i znam mesto... Smile a taj od 58 peda je na drugo mesto i ima isklesan krst sa leve strane vodopada otprilike na1m od vrha na dole gledano...
Odgovori
#13
znaš li mesto ili si čuo...........ako znaš ima ogroman znak iznad tri kladanca (poviše kladanca) i tu rastu jorgovani ...........i desno od tri kladanca ima jedna putanja i do samu putanju ima kamen i znak na njemu koji je..........
Odgovori
#14
(15-02-2016, 02:50 AM)BrankoV link Piše: znaš li mesto ili si čuo...........ako znaš ima ogroman znak iznad tri kladanca (poviše kladanca) i tu rastu jorgovani ...........i desno od tri kladanca ima jedna putanja i do samu putanju ima kamen i znak na njemu koji je..........
ZMIJA SA GLAVOM NA DOLE.....
Odgovori
#15
ima jedna gleda niz reku a druga uz reku....
Odgovori
#16
tri kladaca topli dol zvano mesto krvave bare......interesujeme pozdrav.....
Odgovori
#17
Branko nikakav problem, dodjes u pirot sedamo u dzip i idemo direkno na mesta koja te zanimaju,cak imamo gde i da spavamo jer to nemoze da se sve obidje za jedan dan veliki je potez...
Odgovori
#18
Tri kladenca Midzor.Tu je podkapina iz koje tece voda.Kada je velika ona pravi preskok.Gde pada voda od nje napred na .... koraka krst.Suprotno od pada......Po opisu tu je taj Jovin krst.A i u Krvave bare  ima  3 kladenca.Koja ti tri kladenca Branko trazis .Jel zvano mesto ili kladence.?Posto ti sve teme zapocinjes kratko bez imalo opisa.Napises:
Topli dol- tri kladanca-Dali neko zna to mesto i kako se zove.... A koliko kratko vreme pratim posedujes i ogromno iskustvo,znanje a i papire.Podeli malo i ostalima da ne izgube volju za ovaj posao.

Odgovori
#19
Prijatelju pročitaj naslov i znaćeš koji su to kladanci.........
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)