Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SRNDAČ-SRNA ?
#1
Slučajno sam našao neke moje slike na forum i na facebook(BZK: balkanski zlaten krug)
Vidim i na ovom forumu ima dosta komentare za srna,zato sam se odlučio da postavim ove slike
i na ovom forumu.
Ako neko ima neke komentare neka napiše.
Pozdrav do svih članova forumu


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
Evo još jedna slika


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#3
Odlicni sliki kolega samo ne e taja sto se bara...
Treba da bidi GOLEMA vo Prirodna golemina..i treba pred nea zad nea okolu nea da ima uste nesto...pozz
Odgovori
#4
NE MI E JASNO ŠTO SAKAŠ DA KAŽEŠ (NE E TAA ŠTO SE BARA )MOŽEBI NE E TAA ŠTO TI JA BARAŠ?
A TAA E TAA ŠTO JAS JA NAJDOV
Odgovori
#5
PROBAJ NA 60-65 M. OD SRNATA,DALI IMA NEKAKOV ZNAK
Odgovori
#6
ZNAK NEMAME NAJDENO MOŽEBI E ŠOKRŠENO
Odgovori
#7
Malku kasno se nadovrzuvam vo muabetot..mene mi treba da bidi vo priridna golemina da gleda <VO? ....
Odgovori
#8
U prirodnoj veličini da gleda u pećinu gde je ostava,jel to.Glava je okrenuta malo u stranu?
Odgovori
#9
DA GLAVA JE OKRENUTA,I TAMO GDE GLEDA IMA DOSTA( SKALI-KARPI)MOŽDA IMA I PEŠTERA ZAPEČATENA.
NEMA OTVORENA PEŠTERA.MOŽDA JE ZAKOPANO DUBOKO-KO BI ZNAO?
Odgovori
#10
Takvo nešto ima kod mene u kraju,ide se 1 sat kolima i isto toliko peške do tog mesta pa nisam u mogućnosti da slikam posebno sada zimi.
Nalazi se u sred reke na kamenu 2x1,5 metara kles je širok i dubok oko 4-5 cm. i taj srndać ili jelen gleda pravo u jedan kamen staklastog izgleda boje voska a iza toga je mnogo kamenja i stena.
Po priči starijih ljudi tu bi trebala biti veća ostava u nekoj zatvorenoj pećini ali do dana današnjeg nije nađena. U toj okolini ima još puno znakova,kantar,krstovi,ćopava srna(kamen je prevrnut) a mnogo je znakova i uništeno.
Reka se zove Do a mesto Pojište,tu je u blizini Crvena stena,mečja rupa,Šiljata,Venac,Patul,Đula,Dobra strana, pa ako neko ima nešto konkretno,plan za ovo mesto ili druga navedena tu sam za saradnju.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)