Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOKTA
#1
Molim cenjene kolege za jednu informaciju...DALI NEKO POSEDUJE "NOKTA GOLDEN SENSE" ili pak da je radio sa njim i kakvi su utisci.Naime najvise me interesuje njegova funkcija na ALL METAL na srednje i malo jacem mineralizovanom terenu (ovom nasem brdovitom) i kakve su mogucnosti da detektuje metalne ploce od recimo 30x30cm ili 40x40cm-do koje dubine je u stanju da iste pronadje.Nisam ljubitelj eksperimenata za detekciju zlatnih novcica na dubinama 15-20cm/30,40cm i ostale opcije za sitne nemagnetne numizmatike...znaci interesuje me prava max dubina na ALL METAL kod ovog uredjaja Wink Molim zaista za iskrenost i za pravi realan odgovor bez velikog "doktorata" o opstim misljenjima sa raznim forumima ili u stilu..cuo sam...pricaju drugi..ZNACI SAMO LICNO ISKUSTVO HVALA UNAPRED  ;D
Odgovori
#2
kakva nokta kakvi bakraci.to ti je sranje u boji,bolje uzmi neki dlabinski pi detektor ako hoces dubinu
Odgovori
#3
SARAPT BRATE...KOJI ????????....I JA TRAZIM KOJI JE NAJBOLJI ZA TAKO NESTO  :-[
Odgovori
#4
Kazi ako nije tajna kolko te ocepise za njeg Jel 3000 e?
Odgovori
#5
Neznam APIS na koga se odnosi ovaj tvoj komentar ...ja noktu nemam (samo sam molio za komentar na forumu) a koliko znam cena mu je 1100 evra....neznam odakle ti ta cena 3000 ???
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)