Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krava
#11
Kolega Branko V tacno je sto pises za tu kravu sa teletom.Jeste Vojvoda Ilija.U pitanju su i pare i zlatni +sa planovima za taj kraj..I one pare da ne diras koje su krvlju zaradjene i sa krv da se uzmuI lepo u planu pise mesto pocetak od koje vodenice kreces i kojom putanjom ides..Ali ovde je oko ove krave sve nedoreceno tako da ovaj post ne zelim vise da komentarisem.Kome treba neka si trazi kravu sa ili bez tele . ..Pozzz
Odgovori
#12
Kolega PROFESIONALNI AMATER ja ti se unapred zahvaljujem sto neces  ovaj post vise da komentarises!
Mene ne interesuje dali ti imas opise I planove za ovaj znak, niti sam trazio da postavljas delove iz njih, a ti sto sam komentarises da bi se dokazivao I pametovao otvori brate svoje teme pa trazi znake I postavljaj opise ja ti se necu mesati!
Onaj ko stvarno zna ove znakove a treba resenje  postavice sliku kao dokaz, od mene ce dobiti manju ostavu a ostatak ce zajedno da se odradi!
Odgovori
#13
;DObecao sam da necu vise komentarisati u vezi tvoje JAKE teme. ;D Ali na uvrede itekako odgovaram.Uvreda je za mene da moj komentar dozivljavas kao prosipanje znanja i drzanje predavanja.Ja ovaj forum dozivljavam kao razmenu iskustva i pomoc drugima pa normalno i sebi.Forum je osmisljen da na svaku temu svako ima pravo da komentarise.Svi imamo slicne opise ali mozda nekome bas neki detalj pomogne.Ocigledno ovde neki ne zele saradnju.Nema tu moja tvoja tema.A pojedini  ovaj forum pretvaraju u Limundo KUPUJEM-PRODAJEM.Kupuje se a nista ne prodaje. Doduse prevejava ovde stara fora;Pokazi mi sliku znak eventualno mesto a ja cu ti dati kalauz a ostalo cemo "bratski odraditi. ;D To je ono pusti me u hodnik a kucu cemo bratski podeliti. Ako ima takvih tragaca koji pristaju na ovakve uslove neka je svima sa srecom da nadjete ono sto vam pradedovi nisu ostavili.Zasto ovo kazem:pa pojedini se tako ovde ponasaju.Bas kao da im je pradeda nesto njima ostavio a ne svima nama.A vrati se i sve procitaj.Lepo sam hteo da pomognem gde se trazi jedna krava.Pa ko navodno zna znak.Brankov V me ispravio i ja se sa time slozio i nagovestio mu da imamo isti opis .E ti to tumacis kao prosipanje znanja i da se neko pravi vazan..I ti temu Trazi se krava pretvaras u dajte mi sliku znaka da vidim da li je to to pa cu vam dati jednu ostavu. Big Grin.Pa da si tako postavio temu ja ne bih diskutovao uopste jer nemam sliku te tvoje KRAVE.
Odgovori
#14
Evo prilike za sve one koji su od tamo nekog naculi da se negde nalazi znak krava al ga taj neko nije slikao jer nije imao telefon da se jave kolegi Profesionalnom Amateru jer on je tu da pomogne on ce dati plan opis mesto gde je kalauz ostava ma sve ce covek da da. Nema potrebe da se postavi slika da se nebi kojim slucajem lokacija otkrila  Smile
Koliko sam se na forumu samo naslusao obecanja da ce slika da se postavi al od toga nista a jedini razlog za to je, jer neznaju znak, samo se izvlace informacije!
Odgovori
#15
lepo piše gdr su pare kod kravu,prostije nemoze da bude........
Odgovori
#16
E moj Golube dzabe je gluvom govoriti i ...... pokazivati.Ja kada sam radio nije bilo mobilnih telefona za slikanje.Polaroid aparat je bio luksuz za ta vremena .A obicnim nisu slikali da neko razvija filmove i pravi slike.Tako da meni slike ne trebaju.Meni vise znaci dobar opis koji te vodi kao da te uhvatio za ruku nego slike znaka koji moze svako da klese i crta.I tacno u pravu si da hocu da dam i pomognem.A sto ne bih pa nije mi rodbina ostavila .Pa i meni je neko davao pisanije.E koliko su one tacne to je posebna tema.Ja po njima nista nisam uradio.A bogami nisam ni trcao svuda da ih proveravam.A i da odes na teren treba da iscepas 5 pari cipele da detaljno sve proveris.Postujem ljude koji forsiraju svoj teren i koji znaju sta i kako da nesto traze pa i da rese svoje probleme u ovim teskim vremenima.Ja na svom terenu kada odem sve se izmenilo za 20-30 godine.A kamoli da odem na tudji kjoji pre toga pojma nemam kako je izgledao.Bez iskrenih kolega i mestana tog kraja nema posla u danasnje vreme.Ko misli da moze nesto da odradi na drugi nacin nek se mane coravog posla. Pametnom dosta. drugom je dzabe govoriti. 8)
Odgovori
#17
Opet kazem da je znak krava ostavljen za vise razlicitih lokacija! Treba da se postavi slika jer je bitno kako izgleda krava!!!

Odgovori
#18
Golube dali ti znaš gde je ta krava ili ne........
Odgovori
#19
Branko ja ne znam gde je krava, pitam ako je neko nasao taj znak!
Imam nesto pisano za kravu sa zvonom, za kravu sa teletom, za mrsavu kravu, za krvu i iznad nje rimsko pismo.
Odgovori
#20
Pa mi mlatimo praznu slamu.........
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)