Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAGARECI NOS
#11
Da li je rec o ovom planu?
Selo G.... ima mesto koje se kazuva VRATA ili Brata Vaf tozi mesto ima edna Kremakova skala koji je narecen MAGARECI NOS.Tu ima pord ostalog i DZapsin Tapi gde i koliko ce da das na nas cetnik kojito ostavismo....
Odgovori
#12
Ne Spominje se selo kako se zove,kazan od devedeset oka znamo mi gde je , culi smo pricu da moze da bude u mesto Visocki odorovci, gde .!!je knjiga mi znamo gde je po planu!
Odgovori
#13
Bakarna knjiga od 20 oke je otišla u prave ruke......
Odgovori
#14
KRST NA KAMENU-Tapa..Pise li za 1000 oki zlata, 300 oki srebro  20 pusaka i sta da se radi sa kostima u kom manastiru da se sahrane-zakopaju.
Pozz.
Odgovori
#15
Ma ima tu i magareci nos i magarece usi i popski izvor  mnoge druge stvari . Kerenokly  je turski naziv za tu stenu a sad je mestani zovu drugacije .
Odgovori
#16
Ipak mislim da se to nalazi na samoj granici sa bugarskom ali na bugarskoj strani
Odgovori
#17
Dekiša ti misliš što ima jedan opis kaze  (KALOTINA) keremkali skala peštera, magareći nos....
Odgovori
#18
KOLEGA BRANKO DOKUMENT JE DOBAR , SAMO NACI I BITI SIGURAN , U MESTO!
Odgovori
#19
Giosin Branko V pominje se mesto zvano Brata ili Vrata ne znam ali sigurno znam da je na bugarskoj strani na samoj granici sa Srbijom.Pisem zato sto sam sa poznanikom iz Bugarske a na bugarskoj strani prosao uptem i gledao taj deo.
pozz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)