Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grumen od 5.5 kg pronadjen sa GPX5000
#71
(25-01-2013, 02:30 PM)grotagold link Piše:Sta mislis ACO koliko zlatnog novcica moze da stane u staklenu flasu od 2 litra ? Mislim .koliko je takva flasa teska odprilike?  Big Grin Wink
sise ili flasa od 1,5litri polna so 22karatni napoleoni ili 22kar.turski liri tezi okolu 19-20kg -GARANTOVANO-  a flasa od 2litra poveke, za komparacija samo kocka od zlato so dimenzii 10sm na 10sm na10sm ili 1dm3 leano zlato tezi tocno 19.3kg
Odgovori
#72
(05-02-2013, 04:59 PM)donce link Piše:E tako te volim kad se opet prebacis na Ti i prestanes da se foliras.

Prvo. Izjava tipa: Ovakih grumenja ima u  Australiji,  Aljasci, u pustinjama Severne Amerike i u Africi.
Nabrojao si predele koji obuhvataju vise milijardi ljudi i dodao samo, alo samo, vise od pola svetske teritorije nabrojis i kazes SAMO. Samo ili jedino oznacava nesto sto je jako retko ili jedinstveno, sto u ovom slucaju nije slucaj. To pritom govori i o tvom poznavanju geografije. Demant!

Zatim ovo oko Engleskog necu da komentarisem jer se ne poznajemo i glupo je da pricamo o tome, "profesore". Ja prevodilac ne pipam i pausalne izjave ovog tipa su jako neumesne i ne podrzavaju cinjenicno stanje, koje usput mozes dokazati samo u slucaju da se poznajemo.Demant, na osnovu izjava bez cinjenica ili ti dokaza da ti priblizim "profesore"!

Tvoj komentar na "Izvukao iz konteksta" je ravan nuli ili ti jednostavno receno jadan, a to opet govori o tome koliko baratas ovom tematikom i pokazuje tvoju nervozu.
Iz konteksta si izvukao sledece reci:
1. bolnica (jasno sam rekao da sam tamo bio poslovno i da sam razgovarao sa prijateljima, ti si na to doda doktor i ostalo da bi kod ljudi koji citaju izazvao salvu aplauza i mozda si mislio da ces ispasti duhovit, motivi su razni, ali definitivno je pokazalo tvoju slabost. Ja se nigde nisam vezivao za tvoju profesiju.

2. Novinar: Tu si me svrstao u novinare kad nisam hteo da ti otkrijem odakle znam da je citava vest laz. Na osnovu cega si ti dosao do zakljucka da sam novinar to samo ti znas. To je kao da ja kazem da si ti Administrator ovog sajta, sto i nije daleko od istine zar ne?

3.Kolekcionar: Ja napisem sta su kolekcionari, pa ti onda pocinjes meni da objasnjavas sta sam Ja napisao, a dodajes mi reci tipa trgovac koje nikada nisam izgovorio niti je bilo koja moja recenica imala taj prizvuk.

I mogu ovako do sutra, ali dovoljno je ovo. Verovatno si poceo da osecas toplotu u usima dok si citao svaki moj post da si u ocajanju poceo da koristis i ruzne reci koje ne pristoje jednom civilizovanom nadmudrivanju i dokazivanju svojih tvrdnji, a opet to je odraz tvoje licnosti. Nemozes da podneses kritiku ili da se neko ne slaze sa tobom sto moze biti nesto iz detinjstva, skole itd.. Za terapiju te vrste morao bi da te primim u ordinaciju. Ovde je sve jasno demantovano i mogu samo dodati: Glupost je neunistiva.

Apsolutno svaku tvoju recenicu sam demantovao.
Cak sam ti rekao da necu da se teram (jer mi te bilo zao) dok necujem da je grumen prodat i
sta cu ja u tom slucaju da uradim (sto pokazuje moju velicinu), ali nisi odustajao i sta ti ja mogu.
Prelistaj postove i videces.

U Pravo se razumes ko Marica u onu stvar.
Da bi se prodao grumen treceg lica potrebno je da se izmedju prodavca ili ti nalazaca sa jedna strane i zastupnika sa druge potpise ugovor pod kojim oni regulisu sve pojedinosti oko prodaje.
Znaci u ovom slucaju tu je ubrojano cena, prodaja, vreme prodaje (ne misli se na sat vec na dane, mesece, godine) i na kraju ukoliko nesto nije kako treba navodi se sud koji je nadlezan u slucaju spora.
Kako kod njih tako je i kod nas. Svojim izjavam ti si jedini dokazani sarlatan i neznalica. DEMANT

Za kraj: Ne kaze se Jos je glupše, vec jos je gluplje bez (Š) i gramatika ti je na nezavidnom nivou. U reci nezavidno, prefiks je NE koji oznacava da nemas pojma. Nemoj mi ti pisati o rodovima i prefiksima molim te.

Ovo za geografiju je glupo ali moram priznati da nije u top 5 tvojih izjava. To sto sam ti objasnio na kojim teritorijama ima ovakvog grumenja je bio odgovor na tvoje genijalno otkrice konekcije izmedju drzave iz koje potice Minelab i drzave u kojoj je pronadjen grumen. Minelab je i osnovan u Australiji zato sto tamo ima sta da se nadje sa detektorima specijalizovanim za samorodno zlato.

Nista ti nisi demanotovao. Ti si jedan demagog u pokusaju. Ako si vec odlucio da to budes, moras vise da vezbas, jako si nespretan u tome.

Rekao si da je VI prefiks, a sad pominjes NE. To je onaj gorepomenuti deo o demagogiji. Na sve sto ti napisem ti odgovoris necim sto nema nikakve veze sa onim sto sam rekao.

Tvoj najjaci argumenti da je prica lazna je to sto u nekoj tamo bolnici nisu culi za tu vest. To je nesto najapsurdnije sto sam ikada cuo. Ako u bolnici nisu culi znaci da se to nije ni desilo. Nije to izvuceno iz konteksta nego samo dokaz da pricas gluposti.

Ovo za neuspesnost GPX-a je mene, i sve ljude ovde, uverilo da nemas pojma o cemu pricas nego si to izmislio kao sto si izmislio i da je vest lazna. To je bio jos jedan od tvojih argumenata za neistinitost price o grumenu, a svi ovde znamo da je izmisljotina. Verujem da ti je kredibilitet medju clanovima foruma na NULI.
Ko procita sve postove videce da nemas pojma o cemu pricam.

Zatim, kazes da neces da otkrivas svoje izvore (BTW obicno novinari ne otkrivaju svoje izvore, zato sam te pitao da li si novinar, nego ti to nisi razumeo jer ti je opsta kultura na niskom nivou). Rekao sam ti vec da su tvoji izvori plod tvoje maste zato ne mozes da ih otkrijes jer bi morao da objasnis proces interakcije neurona koji je doveo do te izmisljotine.

Ovo za engleski nisu pausalne izjave nego fakat, jer ako ovo ne znas da prevedes onda ti je engleski na nivou treceg osnovne. Lepo pise da je sklopljen ugovor o prodaji grumena.

Ovo u vezi ugovora zaista ne znam zasto si napisao ali je pola netacno. Ti si video neki ugovor ovde pa mislis da si expert za pravo.

Kulturu si svima ovde pokazao sa Maricom i onom stvari, a istovremeno spominjes moje ruzne reci (???) i civilizovano nadmudrivanje. Eto jos jednog dokaza licemerja i demagogije.

Ja podnosim kritiku ali ovo sto ti pises nije kritika nego gomila lazi. Opet pominjes neku ordinaciju, znaci hoces da kazes da si doktor ili psiholog. Ti sigurno nisi nikakav psiholog, u to sam siguran. Lekar mozda jesi jer dosta njih (nikako ne mislim na sve doktore) su zbog prirode svoje profesije sujetni egocentrici, tako da je to moguce.

Nemogucnost da priznas gresku delimicno opisuje tvoj profil licnosti. Zato bih ja tebe mogao da primim u svojoj kancelariji i da pocnemo da radimo na tome. Ja sam mnogima pomogao da postanu bolji i efikasniji ljudi - mogu i tebi. Ja nisam zavrsio psihologiju ali mi je to hobi tako da si dobrodosao.  Za pocetak mogu da te posavetujem da je bolje odustati i povuci se nego tonuti sve dublje i dublje u sopstvene lazi.

Dok citam tvoje postove osecam toplinu i zadovoljstvo po celom telu ne samo u usima.
Nemoj da ti bude zao mene, molim te, hajde da nastavimo.
Odgovori
#73
Ovaj grumen nije od 5,5 kg ali bar ima svog malog cuvara  Big Grin Steta sto nema vise Donceta da pogleda sta nalazi MINELAB GPX 5000 tek..onako...usput Wink

[Slika: 3538boh.jpg]
Odgovori
#74
Procitah sve vase komentare u vezi ovog videa sa grumenom od 5,5 kg. stvarno  ste nemoguci, jos ce te i pravopisne greske jedni drugima ispravljati.
jedan moj poznanik ima neko sokocalo platio 150 evrica. zrno od metka moze detektovati na 30 cm a i prsten i novcic. sve smo probali i u pijesku i zemlji. ako je ono zlato sto lik vrti prstima onda bas ima jake prste. uzmi te teg od 5 kg pa ce te vidjeti da to bas nije tako lako.no dobro nek vjeruje ko sta hoce nije ni bitno.
SAMO MI JE INTERESANTNO KAKO SE TAKO VELIKO GRUMENJE PRONALAZI NA NAJNENASELJENIJIM LOKACIJAMA OVE PLANETE . CINI MI SE BAZ ZATO STO BI TREBALI POJURITI TAMO I NASELITI NJIHOVE PUSTINJE I VRACARTI KREDITE KOJE BI ULOZILI U POTRAGU ZA TAKVIM NEBULOZAMA. DOK ON KOPAJU KOD NAS MI DA PREVRCEMO NJIHOVU PRASINU. AJTE MOLIM VAS KO ZDRAVE PAMETI MOZE U TO POVJEROVATI.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)