Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Topli Do & Tri Cuke
#11
Srecan rad majstori .kad obidjete topli do i dojkinci a vi lepo svrnire na po jedno ladno i casicu razgovora ako ne nadjete trazeno.a ako nadjete srecno vam bilo.
Pozdrav
Odgovori
#12
Pozdrav i tebi @laki kes
Sa velikim zadovoljstvom, prihvatam mogućnost čašice razgovora, nezavisno od bilo čega imam nameru obići i te krajeve žive slike su jače od 1000 forumskih postova.
Odgovori
#13
Laki kes,
koliko znam velika je teritorija, jedino ako se nalazimo ispred neke specificne tacke. A osim toga ponecu i ja pivo.


Explorer
Odgovori
#14
explorer rekoh ti ja  Big Grin
ako imas neki problem  javise laki kes ce da resi sve ,a ima I u njegovu knjigu zapiske kOje niko nema,zato je I osudio to je propast unapred, a bolje svratite na pivo kod laki kes da ne gubite vreme,pa nista ja nerekoh lose I netacno BUKAC JE BUKACCC ;D
Odgovori
#15
Svaka neznalica  na razne nacine pokusava da omalovazi necije znanje.
I da vidis cuda jako mi je poznato to sto trazi eksplorer a g pirosi nek nastavi sa vecernjom kad nije ucio od koga treba pa sad dobija packe ipocni da citas prave knige a ne o video igricama  jer tako ckole nemoz da izucis ni za zanat nisi vec ce ti kupim 100 ovce pa po cel dn na ovuj zegu ces uz nji i uz to cu ti kupim  i klopotari daj se ovce ne zagubu steta je za teb nie.ma iduduk ce te kupim samo akoj nesinaucili.
Odgovori
#16
Veliki poz svima  i himovich seli svima uspeh i radost  samo nemojte moje SRNU da dirate    i sve sta vas muce  tu sam slopono pisite sta treba  uvek je tuPOP MARTIN HIMO      iskreno samo i bog bomose  a necisto sledi  bosja kazna  ovo je istina oz  pop martina on tako kase  veliki  poz svima it srca i dusu  i sve staimam  samo srca cito poz svima
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)