Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
glava vola
#21
cim nadjem poslacu ti
Odgovori
#22
ljudi ta glava sa crn crep se nalazi bas u jelasnicu na cuku,to je odradjeno pre 10god i nalazi se coveku u dvoriste...
Odgovori
#23
Ovo u klisuru je sasvim druga prica..
Odgovori
#24
U klisuru gde je glava od vola mesto zove kulište...........
Odgovori
#25
branko kazi neki detalj za kuliste da vidimo mozda je to to
Odgovori
#26
Od znak vola kreni 15 metra nagore ima kamen i na njega krst..........
Odgovori
#27
gllava volla akoe taa ///u celloj gllavi ima neshto  shto kazhi...u qello ima bello kamence i  u desnoj strani 13.14m ima rupa 30 sa 40 cm      toje  u karpa oko30m  gore  i shto trazite po vishe         
Odgovori
#28
sta ti je to DUPKA jel si u srbiju iuli u bugarsku jel  to bre RUPA a ne dupka
Odgovori
#29
(07-12-2015, 07:33 PM)caja link Piše: sta ti je to DUPKA jel si u srbiju iuli u bugarsku jel  to bre RUPA a ne dupka


Danas sam već jednom imao primedbu na diskusiju koju si vodio sa jednim članom. A ovo sada prozivanje kome si pribegao je nešto što se na ovom forumu neće tolerisati.
Zasta dajem ti poslednje upozorenje!
Molim da više se suzdržiš prozivke članova zbog dijalekta ili jezika koji upotrebljavaju!
Ne postoji potreba da bilo kome obljasnjavas koja je ovo država.


      Administracija
Odgovori
#30
admine ja se izvinjavan nisam nikog hteo da uvredim a ponajmanje vas ali zasto predstavlja problem da se napise znaCENJE neke reci koju cemo svi da razumemo,meni prebacujes i pretis zato sto u vlastitoij zemlji na javnom forumu nemogu da razumem sta se pise,ne prebacujes nikome iako se vredjaju i psuju jedne druge ali zato pretis meni sto nerazumem jezik na kome se  pise,zasto takav preteci ton,iako si administrator to nije u redu,ja javno molim sve kolege tragace na ovom forumu ako mogu samo malo jasnije da pisu neke pojmove ja saM NA OVOM FORUMU JER MI JE JAKO ZANIMLJIV volim da citam postove pametnih ljudi kao sto su Grota,Apis,crni,trifun,branko,zmija i mnogi drugi,nisam nikada ni pomislio da nekog vredjam ni po obrazovanju,ni po pravopisu,ni po izgovoru,samo sam hteo da razumem o cemu se radi a ti kao administrator trebao da mi omogocis da budem ravnopravan clanna forumu a ne da mi pretite,unapred se izvinjavam svim kolegama zato sto sam vas zamolio da poimove o kojima piserta napisete na maternjem jezikom a ne na  slengu odredjenog lokalnog mesta,pozdrav Caja,jos jednom se izvinjavam svim kolegama forumasima,ovaj forum je super,a ti admine budi fer prema svima jer ovo je srbija jedna zemlja sa mnogo istih ravnopravnih naroda i svi treba da budemo bar na FORUMU ISTI,nisi u pravu niti imas prava da mi pises takvim tonom,objavi to pismo na forumu pa neka se svi forumasi izjasne a objavi i ovaj moj odgovor pa neka forumasi kazu dali je uvredljiv.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)