Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blago
#11
Do Gmitrova dana, do tri sipa, tri vodenice, tri cuke, tri lokve i ostale Suvoplaninske vukojebine raznosim pice, mleko, novine, cigare, atlase, kafu 3 in 1 i opise sa tri tacke...
#12
Dogovoreno ljudi moji sleperi pune magle odma saljem Smile kakva smo ekipa i onda neko kaze da nismo slozni.....mislim pogledajt ovde nema ni svadje ni prepirke svi smo slozni da od ovoga ima budemo billi gejtsici novi ....... eh da su vise teme ovakve mislim da bi forum bio raj na zemlji poz drugari evo merim maglu Smile
#13
Samo se vi zezajte, a cika vodeničar ima ozbiljne planove za izmeštanje Kalemegdana, nije on pod alat za kopanje mislio na lopatice i kantice. Čovek trazi kipere, bagere, rovokopače, sertifikovane rukovaoce teškim masinama. Centralna Templarska magaza se ne vadi sa grabulje.  ;D Big Grin ;D
#14
E jbg... ja taman krenuo sa grabulje ... ništa onda :/
#15
Nije kalemegdan u pitanju, ali, mozda bi moglo i tu nesto da se nadje... 
Duhoviti odgovori, ali, ja ozbiljno verujem u svoje sposobnosti, a pogotovo te znakove i znacaj mape.
Mapa nije prava, ni templarska mapa, zapravo to je flajer za piceriju. ali, svakako to nije obican flajer, niti je slucajno dosao u moj posed. Bitan je simbolizam. Taj flajer je samo polovina slagalice, drugu usmenim putem objasnjavam plus lociranje koordinata. 
Mozda sam previse rekao, ali da dodam da sam tragajuci po toj mapi, naisao na nesto sto ukazuje da je blago Zavetni kovceg . Slozicete se da takav artifakt svakako vredniji od 8 milki. Nadam se da vam ovo ne zvuci kao sala i neozbiljno. Ako neko moze neko blago da nadje u ovoj zemlji -to sam ja.

@grotgold - nemam nikakve sefove. ja sam gospodar.
zato trebaju mi sluge, radna snaga za kopanje, sta ja znam dal su dovoljne manje ili vece iskopine.

#16
E kad se pomenu picerija, to mnogo sad obljašnjava... koje li su gljive stavili na capriccios-u? Da bi vizija bila ovakva... :o
Drage kolege od Staru planinu vi da ste u tu pizzeriu jeli capriccios-u vi bi ste verovatno sad po Midžoru Nojevu barku vrlo temeljno trazili...  Big Grin Big Grin Big Grin
#17
(29-06-2014, 02:33 AM)vodenicar link Piše:Nije kalemegdan u pitanju, ali, mozda bi moglo i tu nesto da se nadje... 
Duhoviti odgovori, ali, ja ozbiljno verujem u svoje sposobnosti, a pogotovo te znakove i znacaj mape.
Mapa nije prava, ni templarska mapa, zapravo to je flajer za piceriju. ali, svakako to nije obican flajer, niti je slucajno dosao u moj posed. Bitan je simbolizam. Taj flajer je samo polovina slagalice, drugu usmenim putem objasnjavam plus lociranje koordinata. 
Mozda sam previse rekao, ali da dodam da sam tragajuci po toj mapi, naisao na nesto sto ukazuje da je blago Zavetni kovceg . Slozicete se da takav artifakt svakako vredniji od 8 milki. Nadam se da vam ovo ne zvuci kao sala i neozbiljno. Ako neko moze neko blago da nadje u ovoj zemlji -to sam ja.

@grotgold - nemam nikakve sefove. ja sam gospodar.
zato trebaju mi sluge, radna snaga za kopanje, sta ja znam dal su dovoljne manje ili vece iskopine.


Mislio sam da se više neuključujem u ovu temu , ali  , kad sam već prozvan ...
Sad je meni jasno KO ŠPIJUNIRA MOJU PIZZERIJU I SKUPLJA REKLAMNE FLAJERE koji se kače po šoferkama i guraju u post-sandučiće kao reklama i pozivnica. U mojoj pizzeriji sam JA GAZDA i imam svoje radnike (koje ne nazivam slugama) i ja njih plaćam a ne oni mene.
[Slika: 20qkg1i.jpg]

JA MOGU DA BUDEM SLUGA ALI SAMO BOŽIJI I NIČIJI VIŠE I OSIM BOGA NEPRIZNAJEM DRUGE GOSPODARE !!!

A što se tiče pomenutog "artefakta" (kovanica koja potiče od latinske fraze arte factum, koja je izvedena od ars vještina + facere napraviti) ZAVETNOG KOVČEGA ... upravo si na pravom putu ; tu je on , blizu tebe , PO SRED BEOGRADA ! Pravi skriveni kod je upravo na pronađenom flajeru deljenom po gradu ; samo ga treba razumeti i dešifrovati i baš zato su potrebni matematičari sa poznavanjem photoshop_a. I naravno , DA IMAJU RAZVIJENO TREĆE OKO !!!
#18
ZA MENE:
NUMERO 1 "VODENICAR"
NUMERO 2 "AKSIJ"
OOO MAJKO MOJA,KAD BI MOGAO DA BUDEM TAKO JAK BAR DVA DANA,DA NAPUNIM BATERIJE,
PA DA SE ONDA SPUSTIM NA ZEMLJU I IZADJEM IZ TOG"FILMA" I KRENEM SA NORMALNIM ZIVOTOM I NARAVNO NASTAVIM TRAGANJA U DOMENU NORMALE...POZDRAV Wink
#19
Jes ce ga najdete al prvo  si turite na lejku tri krune tri krina i tri  trougla. E a za toj sve si treba da je ona bas pogolema  malko poveca od sinik.
#20
ja neznam na koje je droge vodenicar ali nista mi nije jasno.dal sto sam partizanovac ili je nesto drugo u pitanju neznam. :o
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)