Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zamena za detektor
#11
prazni ce da vam i ostanu ako samo visite na net Smile umesto da jurite po tereni vi samo forum forum i forum ........ ;D
Odgovori
#12
tima ja dosad jurio po njivi sa kultivatorom,da nije pocela kisa crko bi od umora! Pozz
Odgovori
#13
Bato tako i treba iskreno da ti kazem za hranu uvek ali od neta nema vajde dok se ne pomeri dupe iz fotelje ka lokacije itd ja samo malo zezam ovi lovci na blago Smile pozdrav i samo tako aktivno nastavi i okaj kada stigne sa njive da se bere Wink xexexe
Odgovori
#14
EH da je još dobar teren kao što ja imam(Rimljanski put) bilo bi dobro Smile
Odgovori
#15
ako vec imas to Siling lepo md u ruke i imaces veruj mi za 3-4 dana ne jedan nov md nego 3........ ako nadjes neki zanimljiv komad javi se na pp. pozic Wink
Odgovori
#16
eh da je i moj teren takav kao i tvoj... Siling iz kog si kraja?pozz
Odgovori
#17
E problem je sad u tome da su Njive posejane ,pa ćekam da seljaci skinu usjev to u jesen,a manje ima tada radoznali po terenu, Ja sam iz Republike Srbske
Odgovori
#18
Bato,gura li kultivator da ide poduboko ;D ;D
Odgovori
#19
hehehe. Rimljanin, ma jok bre,doso s posla mrtav umoran,i nabrzinu pretrcao posto je sve mokro. Razmislam da mu prikacim i detektor pa da spojim lepo i poso i hobi,lepo i korisno. Sta mislis?
Odgovori
#20
nadam se da niko nece zameriti sto smo skrenuli s teme. Ipak je smeh najbolji lek.pozz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)