Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GENERAL MIHAILO APOSTOLSKI
#11
mestoto e nekade pomegu Ruljak i  Prepecani no tocno kade e ima mnogu prikazni
Odgovori
#12
Ako lrl200d se vika Nikola i e od Radovis ne ke mu Pomogne ni satalit od NASA , raboti so ne postojat vise, ne mozeme da gi sivoreme
Odgovori
#13
Ne sum nikakov Nikola Konstantine i nemas [ravp mojod username da go sporeduvas so nikoj toa e prekrsok na forumot nema da te prijavam ne sakam da bides kaznet od admin baram izvinuvanje..............
Odgovori
#14
[b]lrl200d eve ke ti ce izvinam so malo zadocnuvane kako na kolega[/b], a zabranite ne me tangirat mnogu bidejki i jas sum veb administrator i znam mnogu dobro koj se ovlastuvanjata na moderatorot i administratorot na veb strana,tuku da gledame da si pomogneme eden na drug ako mozeme.Pozdrav i uste edns ke ti se izvinam ako ne si ti Nikola servisero od Radovis a ako si toj ovoa  sto go baras na Plackovica ke mora da go potrazes vo Dojran vo krugo na vilata na nekogasen CK.Uste ednas izvini i razbira se Pozdrav.
Odgovori
#15
Izvinuvanjeto e prifateno jas ne sum Nikola od Radovis da ti kazam iskreno na forumov ovde clenovite od Makedonija ovde samo kupuvaat info da ti kazam deka tatko mi 1980 godina go iskara negoviot orienter slemot so perki no mnogu pokasno dvaeset godini potoa od bliski prijateli na generalot so koi zaedno go trazel slemot vo 1982 godina i bil nosen na konj no ne go nasol slemot zost tatko mi go ima iskaranao no zdravje ovaa prolet treba da mi stigne dobar locator so gprs podrska taka da znam otprilika koe mesto e inaku parite se okolu 20 kg pozzzz
Odgovori
#16
Mestoto e 9-te buki vo podnozjeto na vrvot lisec ama parite od bukata vekje oddamna gi nema gi ima najdeno eden ovcar koj ja zapalil bukata bidejki imalo strsleni vo nea a ima i ocevidci... sluckata e pred 10 godini najmalkui,  pozdrav  Smile
Odgovori
#17
najdobro e da proverete so lokator ako znae tatkoti kade otprilika go nasol slemot...
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)