Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fišer 1266XB
#1
Na prodaju metal detektor Fišer 1266XB sa spajder sondom od 11",detektor je potpuno ispravan ali sa tragovima korišćenja.Detektor je malo starije proizvodnje ali uopšte nije za potcenjivanje,solidne dubine,dupla diskriminacija,ručni sens,pinpoint,džek za slušalice,kontrola napunjenosti baterija,u detektor su ubačene punjive baterije tako da ste mirni što se toga tiče.
[Slika: 292trt5.jpg]
[Slika: 2r57qe0.jpg]
Pošto imam lošiji aparat prva slika je sa interneta samo da bi se bolje videlo o kom modelu je reč,druga je njegova.
Cena dogovor ovde ili na PP.
Odgovori
#2
POZDRAV CRNI 1 . MOZE LI NEKA KARAKTERISIKA DETEKTORA , MISLIM DIBINA , DISKRIMINACIJA ITD . I NARAVNO CENA
Odgovori
#3
Za tebe druže može i proba 10 dana,mislim da je od mene pošteno.
Što se tiče diskriminacije DISK 1 može se reći da je prosečna ali kad se nauči da se koristi i druga DISK 2 onda je sasvim zadovoljavajuća.
Dubina kao kod svih detektora zavisi od zemljišta,mineralizacije i još mnogo toga(novčić od 20-30 cm) ali mogu reci da je i dobar jer ova sonda je veća od fabričke tako da max. dubina mu je oko 1.5m. sigurno a možda i više na veće predmete.
Cena 200e.
Odgovori
#4
Zdravo druze. Nov sam ovde, pa me zanima jer prima signale na zlato?
Odgovori
#5
Radi i na zlato, čak i jačim signalom nego na ostale metale.
Za mene je dobar detektor,naučio sam sa njim znam mu dušu ali da ne ispadne ja ga prodajem pa ga hvalim,evo neka još neko prokomentariše,Citytaxi ga je probao pa neka kaže i on svoje utiske.
Odgovori
#6
(09-03-2014, 02:02 PM)Nele037 link Piše:Zdravo druze. Nov sam ovde, pa me zanima jer prima signale na zlato?
Pozdrav druze Nele 037 . Moje najiskrenije preporuke za ovaj detektor . Ekstra ocuvan i pravo cudo . CASNA REC . Svidja mi se sto ima jako cist zvuk i precizno locira metu . Pinpoint tacno locira bez promasaja . Baterija za divno cudo traje dugo . Malo vezbe sa njim i ostaces bez reci . Crni 1 nije prevarant niti preprodavac tako budi siguran da sto kaze je 100% TACNO . Dosta dugo ga poznajem tako da nemogu da ga lajem kad covek to ne zasluzuje .
Odgovori
#7
Posle probe i rada sa detektorom odlučio sam da Fišer više nije na prodaju.
Detektor je dobar i kad se uporedi sa drugim u sličnom cenovnom rangu i više nego dobar.
Odgovori
#8
(15-03-2014, 12:27 AM)crni1 link Piše:Posle probe i rada sa detektorom odlučio sam da Fišer više nije na prodaju.
Detektor je dobar i kad se uporedi sa drugim u sličnom cenovnom rangu i više nego dobar.

I ja sam nov na forumu. Reci mi molim te kako ide okvir cene za takav korišćeni aparat, moram nešto sebi priuštiti a rekao bih da nije loš za početak. Hvala.
Odgovori
#9
Druže Timpolok sve zavisi u kakvom je stanju detektor u većini slučajeva ljudi ih prodaju zato što su kupili nove,druge jače mašine ili prestali da se bave sportom zbog starosti ili drugih obaveza,to i nisu tako loši a ni skupi aparati i od takvih mašina ne treba bežati.
Ima slučajeva kad ljudi pokvare ili isprešteluju aparat pa ga posle prodaju,od takvih beži,a nebih ti preporučio ni ručne radove da kupuješ od svakog,doduše i ručnih radova ima dobrih ali ih treba proveriti sa nekim ko se razume.
Po meni uopšte ne treba bežati od polovnih detektora jer pogotovu stariji modeli Fišera,Whitesa,Gareta su mnogo izdržljive mašine nedovoljno ispitane,na primer Garet GTI 2500 svi su govorili da je krš dok se nije pojavio Boda i objasnio kako se šteluje onda je krenula najezda i počela ponovna kupovina.
Da dodam i to da su stariji modeli rađeni analogno i mogu se vrlo lako popraviti,jeftini su i delovi,dok ovi noviji u smd tehnologiji dobri samo u garanciji a posle skupi i neisplativi za popravku.
Noviji modeli imaju kvalitetan marketing,lepe displeje,lampice,pevaju kao slavuji,opcione sonde na kilo i ljudi ih hvale ali se brzo razočaraju i prodaju.
Novim zaljubljenicima u ovaj hobi savetujem da ne žure nego da nađu nekog iskusnijeg kolegu i sa njim probaju bar 20 detektora pa tek onda da se odluče šta da kupe.
Što se i cena tiče polovni stariji modeli idu od 150-500 eura opet zavisi od stanja i kvaliteta.
Odgovori
#10
Hvala Crni za ovaj iscrpan odgovor, svakako da su mnoge starije tehnicke stvari kudikamo izdrzljivije od novih lepotana i lepotica.
Za nove se sve cesce gleda da odgovaraju vise oku nego kvalitetu zbog opste prirode potrosackog drustvenog sistema koji se nametnu na globalnom nivou.
Za 1266x znam da je sa statusom mnogobrojnih komplimenata u protekloj deceniji, te sam zato i pokazao interesovanje kad si ga pomenuo. Videcu ide lepo vreme pa se nadam da cu s nekim sa foruma uspostaviti neku korektnu korelaciju da bih se mogao nadam se  i licno upoznati te preko iskusnijeg coveka bio poucen nekom aparatu i prepoznao odgovarajuci za mene. Tu smo pa se cujemo, pozdrav!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 2 Gost(a)