Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OKM 4000
#1
NA PRODAJU  "OKM-4000" SKENER  POTPUNO ISPRAVAN (koriscen oko 30 snimanja , sa isteklom garancijom)  instalacionim CD_om sa 3D VISUALISER programom , slusalice , akumulatorom sa punjacem , rucka za nosenje sonde i sonda od 25cm i upustvo za upotrebu.
          CENA JE FIKSNA I NEMA POGADJANJA U IZNOSU OD 6.000 eura

[Slika: metaldetector2-tile.jpg]
Odgovori
#2
PRODAJA JE JOS UVEK AKTUALNA (O CENI SADA MOZE I DOGOVOR)  Wink
Odgovori
#3
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

pa sto prodajes?

Marso
Odgovori
#4
Zato Marso sto sam postao nezgrapniji na terenu...oronulo se brate a za ovo treba malo mladji i spretniji da rade. Ja sada ponekad izadjem sa obicnim sondasem tek da me mine zelja a neka je alal nekom  drugom (ko je zainteresovan) da bude uspesan u svom hobiju.  Smile
Odgovori
#5
Ma znam, ali to je FANTASTICAN aparat...
OKM su odlicni,
Nista svakom potencijalnom tragacu dobroooooooooooooooooo ce doci OZBILJANA masina....

Marso
Odgovori
#6
IMA LI ZAINTERESOVANIH ?
Odgovori
#7
Pozdrav druze Grota.Pošto imaš iskustva sa radom sa ovim skenerom, pitao bih te a nemoraš da mi odgovoriš.Kako se po bojama koje daje/plavo, zeleno, crveno, narandžasto../ prilikom skeniranja, utvdjuje da li je u pitanju plemeniti metal ili gvoždže.Takodje plava boja koju daje prilikom skeniranja da li je šupljina-tunel usniman ili voda.
Postavio sam Vam ovo pitanje iz razloga što smo ja i drugar koji poseduje OKM 5000,stariju verziju snimali na par mesta i ne možemo da provalimo šta predstavlaju boje.Jdino kako on kaže Crvena boja znaci Gvoždže ostalo?
Unapred hvala na odgovoru mada niste obavezni da mi odgovorite pitao sam Vas pošto vidim da imate dosta iskustva.
Srdacan pozdrav.
Odgovori
#8
Odgovor je poslat na PP  Wink
Odgovori
#9
Hvala na odgovoru druze Grota Gold.
Pozz
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)