Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MARIOVO
#51
drugar tacno vo mariovsko e srnata ama sigurno vistinskata ja nemas videno pozdrav
Odgovori
#52
ne ni rekov deka e vistinskata ,
Odgovori
#53
brate jas sum od prilep ako sakas mozi da se vidime samo kazi kako da iskontaktirame i ce sredime mn od tvoite problemi ???
Odgovori
#54
sigurno ke gi sredis problemite zato gi lases jas se izvinuvam pisi sto moses da citad site sto ti znaes i jas ke pisam poz
Odgovori
#55
(04-04-2012, 04:18 AM)Indijana Dzons link Piše: brate jas sum od prilep ako sakas mozi da se vidime samo kazi kako da iskontaktirame i ce sredime mn od tvoite problemi ???
ako mislis na mene jas nemam PROBLEMI?????????
Odgovori
#56
zosto neste reali samo lasete ednaska pisuvas znam posle nema problem i indijana jons nemate vrska ja se izvinuvam a sto ne vi e jasno pisi poz
Odgovori
#57
jas vi stojam na raspolaganje koj saka neka me kontaktira so e tuka strasno site ziveeme od interes dali nekoj lazi ili ne ce se uvidi koga ce pijame edno kafe sigurno jas ne jadam luge jas sum od prilep i ako nekoj e zainteresiran mozime da se vidime ???
Odgovori
#58
(04-04-2012, 08:37 PM)himovich link Piše: zosto neste reali samo lasete ednaska pisuvas znam posle nema problem i indijana jons nemate vrska ja se izvinuvam a sto ne vi e jasno pisi poz
ne me razbra himovich nemam problemi vo vrska so prethodniot komentar ,a za srnata tuka sum ,idi i slikata za ne cel mesec,pozzz
Smile
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)