Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rimska brana
#21
Nigi u koju  si ti isao skolu,verujem da ni sam sebe nisi razumeo,daj napisi ponovo jer nisam razumeo ni 10 posto ono sto si napisao ipak mislim da ti od skole imas samo veliki odmor,bez ljutnje ali kad pises napisi da te chitalac razume,pozfrav Caja
Odgovori
#22
(15-03-2017, 12:40 AM)caja link Piše:Nigi u koju  si ti isao skolu,verujem da ni sam sebe nisi razumeo,daj napisi ponovo jer nisam razumeo ni 10 posto ono sto si napisao ipak mislim da ti od skole imas samo veliki odmor,bez ljutnje ali kad pises napisi da te chitalac razume,pozfrav Caja

CAJO LJUBAZNO TE MOLIM TE DA NIČIJE OBRAZOVANJE NE OMALOVAŽAVAŠ!

Administracija foruma
Odgovori
#23
Cajo za razliku od tebe imam sigurno vecu skolu elektronski fakultet i veliki odmor a ti mi reci sta si zavrsio ti od skole!!!? Drugo ja sam  km od tog lokaliteta u Zlati i znam ga napamet jer sam tu bio pre 20tak dana i pisem srpski. Ako te zanima nesto ti reci sta?
Odgovori
#24
ovo su ostaci rimskog utvrdjenja koje se nalazi nekih 100 metara od moje kuce u srezu Zitorodje kod Bojnika,u istom selu postoi i rimska brana duzine 100 metara,sirine 4,5 met. i visine oko 6 met.,te slike sto si postavio nemaju veze sa branom
Odgovori
#25
Ne znam da li je dozvoljeno da pitam ovde ali mi se svidja lokalitet te bih ga posetio na prolece sa porodicom, da li u selu ima kuca koje primaju goste i po kojoj ceni?
Odgovori
#26
to je ocisceno i okolina od 2000 do 2015 pa sta je ostalo je radjeno mada nikad se nezna
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)