Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamen samac
#1
Ovaj kamen sam pronasao na potencijalnom mestu za koje kazu da su vremenom boravili rimljani. Da li on nesto predstavlja i da li neko vidi nesto na njemu?


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
                   
Odgovori
#2
Evo jos slika


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
                   
Odgovori
#3
Ja bih reko da je to DEVOJKA
Odgovori
#4
meni ovo lici na stazu ili put,ima li neka staza u blizini.
Odgovori
#5
ima staza,kamen se nalazi iznad nje na nekoliko metara,kamen je otprilike oko 60cm u precniku
Odgovori
#6
ako ima staza ,dobro je istrazi masinom .
Odgovori
#7
gledaj na kamenu u kojem se pravcu suzavaju crte na tu stranu treba traziti ,poz.
Odgovori
#8
Da li je kamen stanovnik ili je tu postavlen.
Odgovori
#9
Postovanje dragi tragaci...Gledam drugu sliku po redu i odmah mi je zapalo za oko detalj sa dve linije na kamenu a evo i zasto.Na nekim video zapisima turskih tragaca za blagom video sam bas dobro skrivene ostave sa blagom a u njihovoj samoj blizini se nalazio znak slican ovome.Moram da napomenem da se taj video klip nalazi negde na forumu ali nisam siguran gde.Mesto je sasvim interesantno i vredi pokusati bez obzira na sve.Mora se covek nekada i pomuciti i ako tu nema idemo dalje.Jos jednom napominjem da na tim video klipovima se da videti da je sama kamuflaza i skrivanje ulaza uradjeno tako da se jedva daje do znanja da tu neceg ima.Ma i oni nisu bili glupi kada su to sakrivali jer su znali da ce neko nekada pokusati da nadje.Postavicu neke fotke da vam ukazem na njihovo umece oko kamuflaze samih ostava ali bili su majstori bez premca.Pozdrav i srecno.
Odgovori
#10
cekamo fotke
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)