Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ozbiljno pitanje
#1
Tragajući i baveći se sportom kao i većina na forumu mnogo puta sam nailazio na svakakve stvari i pojave ali u zadnje vreme na puno mesta nailazim na "beo prah" u zemlji i sve veće površine zahvaćene .Pričajući sa ljudima raznih profila i profesija nisam mogao da rešim ovu zagonetku,neki kažu da je vrsta gljiva,drugi fosfor,treći amonijak,neki su tvrdili sve i svašta,nebih o tome(gluposti).
Sama zemlja pri otkopavanju ima neki čudan miris i obično je tamnije boje.
Zna li neko šta bi ovo moglo da bude?
Odgovori
#2
hemiski procesi razgradnje odnosno kako bi neki rekli gasevi Smile zemlja radi,zivi zato nemoj da te cudi tako nesto Smile mislim nemoj da te brine toj normalno Wink
Odgovori
#3
Ma ne brinem se ja ali me živo interesuje šta je to.
Ako se raspada,šta se raspada,obično na tim mestima ljudi vide plamen.
Odgovori
#4
pa pazi ako ti kazem da se taj plamen odnosi na metan koji u dodir sa vazduhom napravi plamen i onda ljudi cesto pomisle gorele pare ili prikazale mi se pare nisu pare vec gas koji je u dodir sa vazduhom napravio plamen Smile xexe Wink
Odgovori
#5
Mozda ovo moje pitanje, nema veze sa ovom temom , ali nisam hteo da otvaram novu . Ovako . Danas sam pricao sa jednim covekom o nasaem hobiju ( zlatarenju ) , pa mi je on ispricao pricu da u njegovoj kuci u selu ima jedan zid u podrumu koji je na jedno mesto topliji u odnosu na druge delove zida u istom podrumu . Kaze da je na metar od zemlje i da se razlika najvise oseca u hladnijem vremenu , . Pitao sam dali ima neki objekat sa druge strane ali je rekao, da nema nicega , jednostavno taj deo zida greje ? Molio bi za neko stucnije objasnjenje , mada ja neverujem da se tu radi o necemu zazidano ?
Odgovori
#6
Nema niko odgovor , sta je u pitanju . O cemu se radi ?  ???
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)