Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
neverovatno
#11
Da ti iskreno kazem ali naj iskrenije I NISI za forum pa tebe ima na svakom postu i svakoj temi sve znas brate. A te planove sto iznosis to si naravno poskidao sa sajta jer si velim preso  u profesionalce. nadje se ovde svega pa malo izmenis red reci i eto ti. IZVINI ZA OVO  JA TAKO MISLIM.
Odgovori
#12
tako je bobane pirossi jos nosi pocepane patikice i samo prica nema pojima,oce status profi,ja ga uvek iskuliram,nije los chovek,trudi se.pozdrav Caja,priznajem bolji je od mene,ali covek se uci dok je ziv
Odgovori
#13
Žao mi je CAJO da te i ovde moram opominjati, zaista ali zaista ne vidim nikakvu korist od ovog tvog podgrejavanja teme stare par godina a gde čak ni neki učesnici nisu više na forumu.
Druga stvar je da je za nas sve totalno ne konstruktivan taj tvoj manir prozivanja članova, pominjanja načina nečijeg odevanja/obuvanja i sl.
Kao moderator ovog foruma drugarski te molim da temama pristupaš tematski.
Bez komentarisanja ko je kakav čovek, kako je obučen i koliko obrazovan.
Ovo što ti govorim su osnovna pravila socijalno prihvatljivog ponašanja na svim forumima. Nemoj me pogrešno shvatiti.
Nastavi pisati, imao si divan post na primer o brani u tvom selu Zlata i takve stvari svi volimo i cenimo, zato preskoči drug moj neke stvari koje nemaju veze sa našim inače lepim hobijem.
Puno pozdrava i malo  taktičnijeg pristupa ti želim.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)