Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mrtvica i Gargova vodenica...
#1
Da li neko ima nesto konkretno...Znam lokaciju tacnu...
Odgovori
#2
mrtvica i gargova vodenica nemaju veze jedno sa drugim, to su dva razlicita mesta....
Odgovori
#3
po meni nisu...brate istrazujem mrtvicu...poklapa se mng toga i za gargovu vodenicu...usput sam naleteo na mng toga...po tebi gargova vodnica gde je?
Odgovori
#4
neznamdal je kod mene ili kod tebe, mesta zvana ima po celoj srbiji i sire samo imam opis za oba i potpuno su razliciti, vodenica u mrtvicu je jedan a gargova vodenica je sasvim nesto drugo...pozzz
Odgovori
#5
Ma ima i kod mene ovde blizo preko puta vodenicu sedam pruta ...
Odgovori
#6
promasio si mesto vodenice nije kod manastira ne gubi vreme trazi pored repista tj blizu groblja
Odgovori
#7
usput ognjiste je sruseno i nema nista
Odgovori
#8
pa ako znas da je ognjiste sruseno onda je tu bila vodenica Smile
Odgovori
#9
logicno
Odgovori
#10
znam da je tu bila vodenica ja sam srusio ognjiste ispod ognjiste je stena a kod mene u mapi pise da su pare u ognjiste itd oznake koje se spominju u mapi su dzezve i fildzan to postoji ali od ostave nista ili sam ja i kolega lose protumacili zapis ili se treba citati izmedju redova  uglavnom sam tu izgubio oko godinu dana bez uspeha ipak za takva mesta treba neki geo radar ili nesto slicno u sustini ili alat nabavi ili zanat ostavi bar se tako kaze kod nas u svakom slucaju srecno i puno uspeha ali uopste nije prosto doci do ostave pozdrav
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)