Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kvacka so 12 pilinja
#1
Dali nekoj gi znae mestava:
Zmijarnik, kaj nego kladenec blizu nego na ploca moma , vo blizina orel, Ajducka vodenica, kvacka so 12 pilinja, reka Bistrica, Bela voda, Rdjava voda. 
Odgovori
#2
znam edna ajducka vodenica nad nea okolu 500 m golem vodopad
Odgovori
#3
Reka bistrica.Vo koj del na makedonija treba da bidi taja reka?pozz
Odgovori
#4
Treba da e severna Mak. Kojzacki kraj
Odgovori
#5
Dali kvocka sa 12pilinja treba da bude u pecinu. Ako jeste onda sam na pravo mesto.
Odgovori
#6

8
Oglasna tabla / Odg: Kvacka so 12 pilinja
« Poslednja poruka laki kes poslato danas u 00:16 »
Dali kvocka sa 12pilinja treba da bude u pecinu. Ako jeste onda sam na pravo mesto.
                                                                                                                                              KES mislim da nisi na pravu mesto GRESKA  poz
Odgovori
#7
ima i crtez jeste bistrica suvi dol,elova gora, rada moma, tu je manas.sv.ivan pust vardišce kaldrma.........  ispod su tuneli.............
Odgovori
#8
Od h. Vodenicu i manastira do kvocku oko 500 m  tu su lipa gramada kruska iizor jako bitan vrba mogila  a od vodenice do kvocke sa leve strane 1vodopad a sa desne3-4 odnosno2doline
Odgovori
#9
Dali kvocka sa 12pilinja e izklesana na ploča 2 na 4 arshina ?
Odgovori
#10
Zasto ne kazes da je trazis u direkliji pecini  ida su tu zasadjeni crni glog amalo dalje crveni na ulazi i da treba ulaz da se vidi od vodenicu kao dno od kotal.pisi na pp.pozdrav..
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)