Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pećina sa vodopadom
#1
Pozdrav kolegama, eto nekoliko fotografija lokaliteta nedaleko od Majdanpeka! Prvi kompleks se odnosi na pećinu preko koje pada voda, crkva uštemovana i krst nedaleko od ove pećine. Radi se o bigarljivoj stenskoj masi. U koliko neko ima nekih saznanja o ovim lokalitetima,neka se oglasi!


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
                       

Odgovori
#2
ajde da probamo da nesto radimo tu javise i naci ses me ako si zainteresovan pozdrav
Odgovori
#3
Citat:ajde da probamo da nesto radimo tu javise i naci ses me ako si zainteresovan pozdrav
Posle 15 godina sam iz znatiželje obišao ovaj lokalitet. Frapantno je šta su sve ljudi u ovih 15 godina ovde uradili. Sudeći po iskopinama , nešto bi trebalo da su našli, ali to i ako su našli je sitno u odnosu na ono čega ima ovde, ili bi trebalo da bude. Neznam imaš li ti neka saznanja o ovom lokalitetu? Ja nešto imam ali je nekompletno. Javi se pa da porazgovaramo, ako miliš da nečega imate!
Odgovori
#4
Ima tu još znakova koje nisam stigao da obiđem i fotografišem, ali su malo dalje u istom ovom kompleksu.Pitam se samo da li su u životu,obzirom da ljudi uništavaju sve za sobom nemajući nikakve predstave zašto i zbog čega uništavaju-
Odgovori
#5
Citat:Ima tu još znakova koje nisam stigao da obiđem i fotografišem, ali su malo dalje u istom ovom kompleksu.Pitam se samo da li su u životu,obzirom da ljudi uništavaju sve za sobom nemajući nikakve predstave zašto i zbog čega uništavaju-
Rodjo,ma jeli to ona ista pecina sto smo je gledali pre vise godina zajedno???
Odgovori
#6
Citat:Rodjo,ma jeli to ona ista pecina sto smo je gledali pre vise godina zajedno???
Kao što vidiš jeste, jedva sam i ja sve prepoznao ceo kompleks,sve su izrovarili,primer ti je pećina, a tek da vidiš ostalo !!!
Što ono voli da kaže jedan moj drugar: Bože me RASPROSTRI!
Odgovori
#7
Citat:ajde da probamo da nesto radimo tu javise i naci ses me ako si zainteresovan pozdrav

Zemljače jesi li u prvoj polovini avugusta u mestu ili negde na odmoru ???
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)