Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DALI JE OVO ZNAK
#31
juce sam bio tamo sve je unisteno zbog bujica
Odgovori
#32
Neznam BoBANE kakva bujica moze da unisti ovaj uokvireni krst visoko na steni?
Odgovori
#33
.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#34
.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#35
.


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#36
KRST NE ALI SVE OKOLO JE ODNESENO A TO NIJE TU GDER SU KRSTOVI VEC OKOLO NEGDE
Odgovori
#37
Irokez onu drugu sliku koju si stavio, onako ako je gledas kako si je ti slikao izgleda kao krst uokviren sa rombom, ali ako se postavis kao da je gledas sa desne donje strane  e onda to izgleda kao rimsko deset ili pak X uokvireno sa kvadratom sto bi reklo da treba da malo kopljes u zemlju ako ta stena gde je krst ulazi u zemlju da ne ima sakriven isti taj znak zemljom.Ako je tako onda rimsko deset ti je ostava zatvorena.
Odgovori
#38
sve je tu prekopano bili smo skoro tamo a dali je nadjeno nesto ako je neka je sa srecom.
Odgovori
#39
Drustvo bez ljutnje svakom svaka cast na verovanju radim ovaj posao  i kusur  mozda vec i trideset godina iskljucivo na novcice idem od prvog dana, e sad neko kaze znakovi  razmislite da neko od nas krije novac zarati se u ranijem periodu kad nekom nadju tako ubiju nije bilo tolika komunikacija nego po dojavi bezi glavu da spasi  iskopa malo i ubaci zatrpa i bezi  koliko treba da se uklesa znak na steni jer ce to neko cuti i videti "SIGURNO"!!! Ko je klesao...!? Onaj ko nije imao sta da radi ko gleda vreme da mu prodje pa klese ili ko ce sakriti i napisati TU JE TU SAM SAKRIO ( ko je cuvao stoku kome je dosadno pa ubija vreme da bi prosao dan pa sutra dan nastavi  itd ... ili neko ko uci zanat pa ima vreme na preteku) ili budala kad zarsi i vidi neko kaze to je plan pa ko je lud da kaze logicki e tu sam sakrio pare i nisu bili glupi ni tada ako neko to misli i u rimsko doba su znali za placke pa tako sad znamo da su grobnice itd oplackane i tada je bio lopovluk i sigurno niko nije rekao e tu sam ga sakrio! Malo razmislimo i videcemo dali je neko glupo toliko razmisljao?  POSTOVANJE SVIM FORUMASIMA I NJIHOVOM RAZMISLJANJU I NIKOG NEVREDJAM SAMO MALO LOGICKI RAZMISLITE
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)