Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
suva planina i okolina
#21
SA OVOG SPISKA KLADANCA BAR 4 NEMAJU BLAGE VEZE SA SUVOM PLANINOM PA NIKOLIN KAMEN JOS MANJE VEZE IMA SVRLJIZANINE POMESAO SI TI MNOGO STVARI OVDE I OVI NEKI KLADANCI KOJE SI NAVEO SU U PODNOZJU A NE NA SUVOJ PLANINI A TO JE PRILICNA RAZLIKA DA NE PRICAM ZA OVE KOJI SU NA BABICKOJ GORI I NA SELICEVICI
Odgovori
#22
kaletinac, strbovac;KOZJA PADINA[CURAN ISKLESAN,KAMEN ZABA U LIVADU, MECKA NA LJULJASKU,ZAJCIJA STRUGA,RIMSKI BUNAR U PAVLOVSKO BRANISTE,MESTO VRELO TU JE IZNAD VRELA OVNOVSKA GLAVA I CRKVA SVETOG PETRA I PAVLA PORED MALOG ROPOTA IZNASD VELIKOG KRCIMIRA.TO SAM IMAO TO I PISEM SRECNO AKO NEKO ZNA GDE JE TO.
Odgovori
#23
Pa" Nikolicu" prvo bi trebalo da saznas de pocinje i gde se zavrsava Suva panina.A sve sto sam pomenuo je vezano za Suvu planinu i okolinu ko sto i naslov trazi. Nego sva sreca te si joste mlad ima vreme ce naucis ako prave knjige citas i pravi ljudi pitas.
Odgovori
#24
Irokez da te pitam, vatao li si nekad somovi na bucku?
Odgovori
#25
irokez ne razumem zasto si postavio ovu moju poruku i to u originalu ,elem ovo sam ja postavio i to na ovom sajtu
Odgovori
#26
jesam vatao sam APISE ALI nezmam sta si teo time da kazes
Odgovori
#27
dragane nikolicu ja sam ovo postavio umesto mog brata nevidim razlog tvoje ljutnje jer mi smo iz tih krajeva i trzimo to a i pomoc od vas zato je to i postavljeno pozzz
Odgovori
#28
Jaki ste mi vi zlatari !!!! Pa ko sa vas da trazi pare !!!!
Pa vi si ovde povadiste oci a kako li bi bilo da na teren i to u ovu planinu u 2 sata nocu nadjete nesto ovako !!!!

[Slika: sy5dhz.jpg]
[Slika: huoc2w.jpg]
[Slika: 2hd2xxe.jpg]
[Slika: t67y1i.jpg]
[Slika: 4kk08p.jpg]
[Slika: be6j2d.jpg]



Pa vi bi se zubima poklali !!!!!!
Odgovori
#29
labtek mislim da se grdno varas. Ti sto bi se poklali kad bi nasli,nikad nece naci! Samo cista srca i posteno
Odgovori
#30
Nije naajbitnija sreca!!!!!
Nama je covek rekao da tamo ima srebrnjaka i mi smo otisli bez njega, nasli i odneli coveku kes na ruke!!!!! Dobio je deo isto kao da je on isao sa njegovim aparatom
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)