Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
suva planina i okolina
#11
Aris tocno sum spomnal za tri krsta samo ne se  vo ploca kako sto kaza crni toj e nesto drugo kod nega ja imam drugo nesto, samo treba orginalot, i malce nedorazbizanje pozz.
Odgovori
#12
znam i za ovaj zuber...ali neznam dal je mali ili veliki...tamo moj otac ima njive neke..Smile
Odgovori
#13
(22-06-2012, 10:53 PM)APIS link Piše: Mali trem, Babina guzica,Karlov kamen dusa puna a planina suva.Kalini kamen, brsljanov kamen, jaglicki kamen, kolanov kamen,svod.Mali zuber,  veliki zuber,Nikolin kamen, poljakov kamen,Pricov kamen  Kalini kamen Sokolov kamen itd i td...Bostan livada.Jovanova livada,  ,Zmijova livada  ...Babina pizda kladenac ,Meci kladenac, lukin kladenac,Smrdan kladenac,Dulan kladenac,Pavlov kladenac,Zapadje kladenacCerjanski kladenac,Zmijov kladenacitd itd...Suva planina a kladenci koliko oces a i u planinu jezero ogromno!
Pozdrav
Sta znas za Jovanova livada
Odgovori
#14
Znam  gde je  staje tu imalo nekad i gde je bilo  kao i nesto od znaci.
Odgovori
#15
pozdrav
zivim u podnozju suve planine i znam je odlicno. prosao sam je celu vise puta pa mozemo saradjivati na ovu temu. znam mnogo mesta,pecina,sipova,kladenca i znakova pa ajde da nesto odradimo ako imas podatke
pozdrav
Odgovori
#16
Ljudi moji koja suva planina juzna srbija i makedonija ima ih puno
Odgovori
#17
Gde ima TREM potrazi na kartu ili atlas.......
Odgovori
#18
pozdrav svima.apis u vezi babine guzine da li mi mozes nesto vise reci,mislim da znam mesto sa takvim imenom.nalazi se otprilike na 3-4 km. Od suve planine. Blizu mesta ini trebalo da ima stena,i na njoj trouglasto udubljenje. Mislim da je nesto u udubljenju bilo.
Odgovori
#19
Pa zavisi sa koje strane dolazis .Od banje ide  Crni kamen  pa Mosor [  Babina guzica] ,  Sokolov kamen pa Trem. Prekopan je uzduz i popreko.A u toj  kako rece trouglastoj rupi moguce da je nesto i bilo ako jeste  ostali su  tragovi  radova  pored nje.
Odgovori
#20
nije to,sasvim druga lokacija koju ja znam sa istim imenom babina guzica.u svakom slucaju hvala i sve najbolje.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)