Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 Gunji
VUDI  ja nisam bio tamo da tacno znam sta je i kako je  tamo su ulazili troje dva makedonaca i jedan iz nisa ime mu pocinje na slovo R  ja se licno poznajem sa covjek koji je uzeo stit i mac  oni kazu da su tri gunje 3 sarkofaga i na svaki ima po nesto e sad dalu je to  pecina sa 3 gunje to nisam siguran naveo sam ranije zasto uvek nesto fali .  covjek koj uze stit i  mac nije vise sa nama nisu uspeli da prodaju trazili su suvise e sad niko nezna gde je sve to otislo. covjek iz nisa cesto dolazi tu ali nikoga nece da odvede tamo kako i njegov kolega iz makedonije kruze samo price ljudi i dalje tvrde da su ulazili ko zna dali je to i tako .jedino sam siguiran da su postojale stit i mac video sam fotografije  za mene sve drugo je samo prica.
Odgovori
(21-01-2018, 02:27 PM)Vudi Alen link Piše: Postovani g.Barbarec,

gunje su gunje ,a macevi i stitovi mogu da se nadju na raznim mestima.Tamo gde su gunje ima 3 sarkofaga ali nema stitova i ostale opreme.

Videcete vremenom da ono sto sam rekao ima smisla.

S postovanjem,

Vudi
Neslazem sa tobom g. Vudi jeste da tri mantije u Srbiji Na Pcinji ,Bislim,Djuristei osogovska planina tu postoje sedam ulaza...ima unutra gunje.....pozdrav
Odgovori
Gunje,mantije,kushljaci,prekrivaci shto li josh ne sam se naslushao,neko usho video nece da kaze gde je usho,neko ima dokumenti kaze nije tako kao shto prica taj sto je to video,sve se vrti u beskonacnost,nadje se mesto fali neki znak,nadje se znak ne odgovara mesto,ma cini mi se sve luk i voda,odakle te price ,odakle te informacije nit.mi je jasno nit cu nekad da doznam,a i sve manje se trudim da neshto ukapiram,Bislim reka pcinja mi je pred nos,tamo ne znam ni sam kolko sam puta otisho i po ribe i po sport,shanse nema da se nadje neki znak,il je unishteno il ga nikad nije ni bilo,sva mesta koja se vrte po krugovima sportista ih znam licno gde su,i u Bislim i u Peljince i Djurishte i pola osogoviju poznajem relativno dobro ali znaci koje plandjije traze nema,nit ce da se nadju pa prema tome nit ce neko gunje da pronadje i sve drangulije koje svi vesto kriju i samo kao mamac po nesto kazu po nekad.Srecno vam bilo sportisti svi koji trazite gunje,recicu josh jednom nema znakovi koji vi trazite znaci ni gunje nema da se nadju nikat,ako uopshte i ima neka istina u sve te price.
Odgovori
gospodine BrankoV pomenule ste djuriste dali je to u makedoniju  kod mene na 7km ima brdo mi ga zovemo  gjurishte tamo imas manastir sv. bogorodica i  i ispred manastira vrlo interesantna cesma sa interesantnih obelezja  planina se zove gradashstnska pl i na vrh gjurishte ima kale a ispod kazu da je grad



Odgovori
Imali ispod manastira mesto golo brdo.....odatle se vide tri grada..
Odgovori
Djuriste je selo u Makedoniju,u blizinu grada Sv Nikole,i tu je navodno neko usho u tesan hodnik i na odredjeno mesto u hodniku se vrte u krug tri maca,kao ventilator i ne moze se dalje,ovo je samo prica nit znam ko nit gde je usho,al znam da je gospodin Zingo ,car sporta u Mk,na to mesto izgradio repetitor za svoju televiju,ako je neshto imalo on je to razbio sigurno,jer je mogo da radi sto oce i gde oce ,a i dan danas je glavni drmator shto se tice sporta u Mk.
Odgovori
Zanimljivo......tu istu pricu sam cuo u Srbiji jos 2013-14,od coveka koji je sa tim tvojim,"carem",navodno naisao na takvu vrstu prepreke tu u Makedoniji. Njemu ime pocinje na S.... i zivi u Svajcarskoj. Navodno je tada jedna,mesovita, veca ekipa,trazila nesto,pa naisli na takvu vrstu,prepreke,koja im je licila na ventilator? Pazi ovako......poznajuci pojedine ljude koji su ucestvovali u toj,ekspediciji,mogu samo da ti kazem da su kraljevi obmana i izmisljotina,pokusavajuci da fasciniraju manje iskusne ljude koje koriste za svoje ciljeve.  Njihove price deluju fantasticno...u stvari,vise,naucno-fantasticno. Mlate neke price,kako su,oni,Bogom dani i obavesteni,kako imaju planove,kako ovo,kako ono,a u sustini rezultat im je,obicno,jedno veliko,nista. Sve im se svodi na to,da svojim zagonetnim povremenim ukljucivanjima u raspravu oko neke teme,pokusaju da saznaju nesto sto ih interesuje. (ovo se ne odnosi na tog tvog,"cara",koga spominjes),ovo pricam o ljudima koji su ucestvovali sa njim,a ja ih poznajem. Kao sto ti,spomenu ovu pricu o,"ventilatoru",tako i drugi prepricavaju,neke druge price,i spremni su,gotovo da se zakunu da je sve to istina,pa tako i pojedini komentari o 3 gunje. Sve se svelo na,nekakvo,nadmetanje,ko ima tacniju informaciju,a u sustini,niko nista ne zna,pouzdano,jer svi barataju samo prepisima koji kolaju po ovim nasim prostorima,i koji idu od ruke u ruku. Neki su dopisivani,da bi delovali autenticnije,neki samo prepisani,ali u sustini,ne mrda se sa mrtve tacke. Ali dobro,ponekad je lepo uz kafu,nasmejati se malo na razne komentare,pogotovo,onih,"obavestenih",koji su uvek u pravu. Na ovakav nacin,pokusavanja od pojedinaca,da se iscedi,mozda,po neka informacija,je postalo simptomaticno jos od vremena,famoznog tragaca sa nick-om,koji pocinje na K.....  Uvek je puno pricao,a na kraju nikada nije nista smisleno izrekao. Ne zamerite na ovom postu,ovo je samo komentar,jer da sam procitao bar nesto sto mi se cini validnim,verovatno bih se ukljucio u razgovor,ali ovako,vidim iskljucivo,nagadjanja i pretpostavke,koje u pojedinim slucajevima bas i nemaju nekog smisla. Uglavnom,puno srece Vam zelim u daljoj raspravi na temu,gunji.
Odgovori
zdravo vasile ako si zainteresiran mozeme da go reshime ovoj opis.
Pozdrav
Odgovori
za brankov: bilo je golo brdo ispod manastira ali vise nije golo i vide se gradovi  tamo imas i 3 groba od koji je neka zena arheolog 50tih godina uzela kralski nakit i to je u beogradu u neki muzej  imas i 3 stepenika klesani na stenu u blizini su bile grobovi  dali  vas plan je za pecina sa 7 devojke (statue)unutra.ZA gospodin BURDUS gjuriste ne e selo nego e brdo na gradastanska planina ili nekoj ja vikaat venec tocno e deka zingo lupna grobnica tamu a ne pesterata a togasnio gradonacalnik dobi poskap dzip u zamena za dozvolata za repetitor 
Odgovori
barbarevac,ja sam mislio da je selo,ok moja greshka,znam gde se nalazi ali nikad nisam tamo otisho na lice mesto jer me ne zanimalo,nit znam shto da trazim nit imam nekakav dokumenat za tamo,al sam se naslushao price za djurishte mnogo,kolko ima u toj istina to znaju samo oni sto navodno videli ili oni sto navodno imaju dokumenti.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)