Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOVO ZANIMANJE U SRBIJI: Čuvanje arheoloških nalazišta od lopova
#61
Nemoj Bodo na odmor....platio si clanarinu,slobodno kopaj i dalje  ;D
Odgovori
#62
potpuno se slazem sa mincicem
svi su vukli na svoju stranu gladajuci svoj interes a ponizavajuci one druge pritom su zaboravli cime se bave
a svi su u istom biznisu neki manje neki vise ali mnogooooo mi je simpaticno sada kada sam ih na to potsetio da taj zakon za koji su se hvatali kaci i njih
sada pokusavaju da od tog zakona naprave nesto imzmedju kao ma moze ALI
e to ali moze nekoga da kosta DEBELO



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#63
evo mecka sedi i ceka vas spremna za akciju
kad cackas mecku nije dobro sad samo dodji mecki na rupu  ;D ;D ;D :'(
paa kad te mecka dovati ti probaj da joj objasnis


ipak ja odo na odmor mecka se spremila i ceka  VAS da joj objasnite da na terenu trazite meteorite(uzgred i to je zabranjeno pise u tom zakonu citajte ljudiiiiii)
i da trazite babin zub dedino penkalo
inace mecka je poznata po tome sto ce bas da te saslusa i da ti poveruje  a to sto vam pricaju da je mecka postala meda  8) 8) 8)
lazu vas kad pocnes da iziazivas mecku dobijes preko ...... odma lazu vas da mecka vise ne udara sapom  Tongue Tongue Tongue Tongue
mecka je mecka i kad joj dodjes na rupu .............. :'( :'( :'(

inace ovaj lik sa nikom IVICADACIC je policajac koji je ubacen ovde da sakupi podatke o clanovima ....eto ja sam vas dosta branio ko razume shvatice ko nerazume
ceka ga MECKAAAAAAAAA      ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Odgovori
#64
Mecka je uvek bila tu ni bolja ni gora nego sto je sad krenula po spisku koji su dobili od AAS... sad ko se zajebo i uclanio u to udruzenje sad je dosao mecki narupu...
Ja se mecke ne plasim ni manje ni vise nego ranije i nastavicu da radim kao i do sada a ovi sto dosli mecki na rupu ja sad ne mogu da im pomognem kad nisu hteli da slusaju...
Pozzz
Odgovori
#65
najnovije saopstenje iz vrha
zbog rasula koje je nastalo a sve u vezi poznatih dogadjaja na sednici odrzanoj danas a po hitnom postupku usvojeno od svih prisutnih iz vrha aas dss sps mms ldp urs urg ns sns i svih ostalih udruzenja i cinilaca
a podrzano od svih institucija i cinilaca u ove drzave
po hitnom postupku stupa na snagu odmah

daje se ovlascenje boditajsonu i njegovoj ekipi da po hitnom postupku osnuje patrole za pocetak ingirencija za prestonicu i blizu i dalju okolinu a u sto hitnijem roku za celu srbiju
sve patrole iz aas spadaju od danas pod moju licnu komandu a sve u cilju zavodjena javnog reda i mira i stisavanja uzavrelih strasti suprostavljenih frakcija iz aas md szb i sb

patrlole ce obilazeiti terene i po hitnom postupku resavati lisavati i je...ti svakoga na koga naidje a da se bavi nekim nelagalnim aktivnostima sa md url brl gruytiopytrha skenerom mapama ili bilo cime sto ugrozava suvereni integritet i celeovitost nase zemnje

moje patrole imaju siroka i dugacka ovlascenja svaki vid bezanja prilikom uocavanja nase patrole bice sankcionisan buljokativno

moja prva naredba je bila da dr.jareta nesme niko da dira njega sam ostavio za mene kao poslasticu
ove sto vilene sa nekim sipkama i nekim vanzemaljskim crtezima na njih polazem puno pravo njih ostavite za mene

sve ostale po volji junaci osvetlajte obraz nema povlacenja nema prastanja nema emocija


PS... 350 evrica i necu vas diram naravno nebrinite mito uvek postoji tu nema da brigas
uplata samo kes direkno na ruke ponesite novac sa sobom odlozeno placanje ne dolazi u obzir
Odgovori
#66
Ja se čudim zašto je nestašica vazelina i raznih mazalina kad ono Bodini počeli da trte.
Polako drugari samo pamet u glavu i bulju uza zid.
Odgovori
#67
Ajd sto si me ofirao da sam policajac,al sto nerece da radis za nas? [Slika: 1790533178.gif][Slika: 4022536519.png]
Odgovori
#68
iiiii bre brate ivice pa to da ja radim za vas znaju svi ovde
tebi oprastam ti si bio na tajnom zadatku prikupljo si informacije o clanovima onih tamo ja cu ove ovde a svi zajedno cemo one iz aas

bole nas brige posle svi tereni ostanu nama tako se to radi
Odgovori
#69

http://youtu.be/aC7-IA1LYEY


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)