Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nestale borske poluge
#21
(27-12-2015, 08:32 PM)APIS link Piše: Bas zgodne za  redjanje u Svrliski  dzak Wink Smile Big Grin ;D
Kolega APIS .. ove mozda i jesu zgodne za dzkove kako ti rece ali nisam siguran za bas te "Svrliske"... mozda neke druge :-) ALI ZATO OVE LAZNE NISU BAS ZGODNE ZA TU VRSTU PAKOVANJA... MALO SU GOROBATNE  ;D



Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#22
groto kazi mi kako da te iznerviram da me gadjas tom ciglom... Smile
Odgovori
#23
(27-12-2015, 10:41 PM)buda link Piše: groto kazi mi kako da te iznerviram da me gadjas tom ciglom... Smile

HA HA HA ... SLATKO SI ME NASMEJAO U OVOM SUMORNOM DECEMBARSKOM DANU.  Budo , brate moj: NEMOJTE MISLITI DA JE OVO U MOM POSEDU (U TOM SLUCAJU BIH BIO ZAUZET NECIM DRUGIM A NE KUCKANJEM PO FORUMIMA) :-)  Sve su ovo primeri nekih nasih DOBRONAMERNIH a i onih DRUGIH KOLEGA.
Odgovori
#24
E a koliko su svabe  sanduka sa laznim polugama zakopale ..Spolja kukast krst  zig i  zuti gladac a iznutra gvozden jadac  Wink Smile Big Grin ;D
Odgovori
#25
Bila je pre par godina emisija i onom dedi sto je sakrio poluge ispod autobusa.Da li mozda znas koja je to emisija bila?

Bila je pre par godina emisija i onom dedi sto je sakrio poluge ispod autobusa.Da li mozda znas koja je to emisija bila?
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)