Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
noga
#1
aj da vidime dal moze i preku ova da se uspee


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
       
Odgovori
#2
vo pravec na Stapaloto odi mora da ima i drug/drugi dopolnitelni znaci
Odgovori
#3
na 60tina cekori vo pravec na stopaloto e plocata sto treba 10 mazi pa da ja pomrdnat, inaku pred stopaloto ima edno livadice 5-6 metri pa posle pocnuva gusta suma od retki drvca, ova e vo Demir Hisar, ne mozese covekot da gi najde  dvete noze edna ista vakva a drugata kontra i bosa umetnicki napravena so prstite so petata i den denes ne saka da kaze ili pa stvarno ne se secava vece nekoj prijatel go odnel
Odgovori
#4
(01-07-2013, 02:41 PM)alibabaSLEPEC link Piše: na 60tina cekori vo pravec na stopaloto e plocata sto treba 10 mazi pa da ja pomrdnat, inaku pred stopaloto ima edno livadice 5-6 metri pa posle pocnuva gusta suma od retki drvca, ova e vo Demir Hisar, ne mozese covekot da gi najde  dvete noze edna ista vakva a drugata kontra i bosa umetnicki napravena so prstite so petata i den denes ne saka da kaze ili pa stvarno ne se secava vece nekoj prijatel go odnel

Prashaj go chovekot dali se sejkava koe selo e blisku do mestoto kade shto se znacite, ili nekoja druga orientacija da dade.... jas sum od demir hisar
Odgovori
#5
da ne igrame zmurki eve XXXXXXX  ja znam kade e so ke mi coekot on i onaka ne saka da kaze kade se dverte noze a znae
Odgovori
#6
(02-07-2013, 08:59 AM)alibabaSLEPEC link Piše: da ne igrame zmurki eve XXXXXXXX  ja znam kade e so ke mi coekot on i onaka ne saka da kaze kade se dverte noze a znae
NEMOJTE OSTAVLJATI BROJEVE TELEFONA...licne kontakte saljite na PP
Odgovori
#7
sto e PP
Odgovori
#8
To su ti privatne poruke prijatelju.Tamo sam ti posto sam video da si ostavio svoj broj telefona skrenuo paznju i predlozio da to neradis .Da ti ljudi nebi dosadjivali ....Nedaj svoj broj telefona svakome ima nas raznih ...
Odgovori
#9
A kako se salje PP
Odgovori
#10
znaci stvarno si gl.. ili se pravis

Pa sve ti pisuva, gledaj malku
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)