Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
peštera1
#1
da skratim mrzi me da pišem u pećinu ima 7 figura  sanduk sa devojkom obučena u belo (balsamovana)u fustan haljinu  zlatna kruna na stolu  ima smuk koji brani od stola prema statuama do druga vrata gvozdena sa velikim katancem i usta smuka dijamant kao pednica i slavuj pile, gde si ušo su gvozdena vrata i ima tri stepenika ,,,,,,,,,,,,peštera1 zvana kulski kamen ima ispred 32 stepenika i konj do pola ili glava...dali neko zna...
Odgovori
#2
(12-05-2013, 11:47 PM)BrankoV link Piše: da skratim mrzi me da pišem u pećinu ima 7 figura  sanduk sa devojkom obučena u belo (balsamovana)u fustan haljinu  zlatna kruna na stolu  ima smuk koji brani od stola prema statuama do druga vrata gvozdena sa velikim katancem i usta smuka dijamant kao pednica i slavuj pile, gde si ušo su gvozdena vrata i ima tri stepenika ,,,,,,,,,,,,peštera1 zvana kulski kamen ima ispred 32 stepenika i konj do pola ili glava...dali neko zna...
jel ovo e opis ,navedi zvani mesta brate poozz.
Odgovori
#3
Postovani g.Branko,

da li govorite o lokaciji koja se nalazi na granici Srbije i Makedonije?

Jel mozete da napisete jos nesto o tome?Recimo da li ima na zidu nacrtan neki konjanik(kralj),zena i deca.

Mislim da bi tu trebalo da ima i onih lampi koje svetle kao i dva ulaza jedan nasuprot drugog.

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#4
tačno da je blizu granice, ima unutra gvozdena vrata,devojka u belom u sanduk,7 rimskih figura koje se treba staviti na svoja mesta, smuk zmija koja se aktivira na treći stepenik i slavuj pile koje navodno prati šta se dešava. I za toga ima još jedna vrata tamo se nezna šta ima..............gosp.Alene u prvoj nema tih znakova a u drugoj neznam čovek koji ostavio plan to reko i da se nemoze iznese bez njega treba da premešta te figure, kao taj deo je za nas a onaj drugi je njegov.Jedan mladić je ušo  koji nije znao za plan i sve to video i smuk ga udario po ledja i bio je u bolnici. ON je bio spreman da vodi ali je odustao njegov ujak.poz.
Odgovori
#5
Postovani g.Branko,

hvala Vam na iskrenom odgovoru.Verovatno su uklonjene sa kamena slike o kojima sam pisao.Takodje mislim da informator nije bio potuno iskren kada je govorio o onome sta je video tamo,ali nebih da gresim dusu pa necu dalje da komentarisem taj detalj.

I nije samo smuk problem vec jos nesto,jel ti ljudi nisu mogli da udju u glavnu prostoriju a hteli su.

Sirile su se price da su tamo sahranjeni Engleski kralj,njegova zena i 7 dece,sto je zaista smesno i lako utvrdivo kao netacno.

Tih 7 figura su kanopusi i prica oko njih je malo komplikovanija.

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#6
Nesto slicno ovome ima i u opisu za mesto 'Gromade' kod Lj..... Postoji tacan redosled pomeranja figura,ako uspeš da prodjes smuka koji udara na sve četri strane i orla koji prati te i pusta otrov. U opisu pise još da na krstu koji ima tu prvo ime je Henri i piše 808.godina e sad ko bi ga znao šta će to ime tu. 
Odgovori
#7
HENRI je ISUS.... :o

Anunaki
Odgovori
#8
Postovani g.Despot,

tacno ljudi spominju Kralja Henrija a nemaju pojma gde je on sahranjen....Vestminsterksa opatija u Engleskoj,a i neznaju da nikada tu nije ni krocio a kamoli da je imalo sanse da on i cela porodica budu tu sahranjeni.

Da li je i taj opis neko postavio ovde na forumu?

S postovanjem,

Vudi Alen
Odgovori
#9
Postovani g.Vudi Alen. Neznam dali ima taj opis ovde. Ja sam imao uvid u celu pisaniju mnogo velika stvar je u pitanju i mnogo opasna. Neverujem da je neko ulazio tamo bez plana i ostao živ,tačno se zna redosled pokreta kako se ulazi. Drugo ime na krstu je Katarina.
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)