Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ima li misljenja o ovome , slike sa terena za koji dan
#1
Iz vaseg iskustva da li postoji neka verovatnoca da se pronadje nesto na ovoj lokaciji ?
manastir je maltene nepoznat iz 13 veka


Priloženih Datoteka Izvedena sličica(e)
   
Odgovori
#2
narode ovo sam ja skiciraco , cisto da docaram teren dok ga ne slikam ...
Odgovori
#3
da li je ovo skica oko manastira lapusnja ili manastira lozica
Odgovori
#4
da da ,tu je oko lapusnja Smile
Odgovori
#5
meni lici na lozicu i za taj deo znam pricu da je neko vec iskopao, a za lapusnju znam da se trazi neka rupa u kojoj su monasi zatrpavali sve sto su imali, moguc svaki vid saradnje
Odgovori
#6
druze pisi u pp ili ovako javno, sve sto znas na tu temu i babske price  ,a tu smo relativno blizu tako da je saradnja najlogicnije resenje ... pozdrav
Odgovori
#7
evo ovako ja znam sledece za lozicu kazu da pored crkve ima nekoliko grobova i u jednom od njih je bio cupic, dosao je covek sa mapom odredio pravi grob i cim je digao poklopac groba pojavio se cup,      a za lapusnju kaze prica da postoji rupa nedaleko od manastira i u njoj su monasi pred najezdom neprijatelja zakopali sve sto su imali, i sad mnogi traze tu rupu ali koliko znam za sada bez uspeha. sta ti znas o tim predelima
Odgovori
#8
za tu kako ti kazes rupu se vezuje neka prica da je to u stvari neki podzemni tunel , u koji vodi od manastira do sume , e sad za zlato i dragocenosti stvarno ne znam ali po toj prici tunel je oslikan freskama celom svojom duzinom , samo zbog toga vredi traziti Smile
sto se tice lozice , ja sam cuo pricu da su iskopali cup unutar crkvice pored vrata sa desne strane, a postoji i rupa ...
Inace u mom placu koji sam kupio u blizini ,bakica od koje sam kupio kaze da su pre par godina dosli ljudi sa nekom masinom , malo trazili i iskopali nesto ...
sto se Lapusnje tice imas li nekakav opis za taj tunel, sta se trazi ima li znakova?
Odgovori
#9
ja sad cujem od tebe za taj tunel i te freske, a ti si kupio plac ispod fabrike u potok ili? ovih dana treba da se vidim sa nekim starim covekom pa da vidim da li on zna nesto o tome
Odgovori
#10
da,da ispod fabrike pored reke ...
javi sta kaze starac,pozdrav
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)