Ocena Teme:
  • 1 Glasov(a) - 4 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Srbin - Rimski Car
#61
Prijatelju, ti si se izgleda ozbiljno spremao za predsednika drzave. Svi nasi uspesni predsednici su skolu ispekli na Dzejlu . Tito je bogami ,,studirao"u vise navrata sve dok nije ispekao nauku. Ne znam da li na tom Dzejlu postoji neko tajno drustvo  (lobanja i sl.  ) iz kojeg se regrutuju buduci lideri ali sve govori da se radi o velikoj zaveri koja ima svoje korene jos u praistoriji .  Vec godinama se na ovim prostorima nije pojavio neki pitomac Dzejla koji bi bio dostojni naslednik gorepomenutog ,,najdrazeg sina svih naroda i narodnosti''. Doduse ,mi smo velike nade polagali u ovog naseg Seselja koji je bio veoma uspesan ,,student " (sa dugogodisnjim studentskim stazom )ali je na zalost pre vise godina otisao na ,,usavrsavanje u inostranstvu" i nikako da ga otuda puste. Bojim se da ce nam ga vratiti u neupotrebljivom stanju (ukoliko uopste bude u nekom stanju). Prema tome ,sve nade polazemo u tebe druze Cane . Vec dugo ovaj prostor nije izrodio nekog lidera svetskog formata . Sta ga znas mozda postanes i ti neki novi RIMSKI car sa ovih prostora.  Wink
Odgovori
#62
(11-02-2014, 05:31 PM)plandzija link Piše:Prijatelju, ti si se izgleda ozbiljno spremao za predsednika drzave. Svi nasi uspesni predsednici su skolu ispekli na Dzejlu . Tito je bogami ,,studirao"u vise navrata sve dok nije ispekao nauku. Ne znam da li na tom Dzejlu postoji neko tajno drustvo  (lobanja i sl.  ) iz kojeg se regrutuju buduci lideri ali sve govori da se radi o velikoj zaveri koja ima svoje korene jos u praistoriji .  Vec godinama se na ovim prostorima nije pojavio neki pitomac Dzejla koji bi bio dostojni naslednik gorepomenutog ,,najdrazeg sina svih naroda i narodnosti''. Doduse ,mi smo velike nade polagali u ovog naseg Seselja koji je bio veoma uspesan ,,student " (sa dugogodisnjim studentskim stazom )ali je na zalost pre vise godina otisao na ,,usavrsavanje u inostranstvu" i nikako da ga otuda puste. Bojim se da ce nam ga vratiti u neupotrebljivom stanju (ukoliko uopste bude u nekom stanju). Prema tome ,sve nade polazemo u tebe druze Cane . Vec dugo ovaj prostor nije izrodio nekog lidera svetskog formata . Sta ga znas mozda postanes i ti neki novi RIMSKI car sa ovih prostora.  ;

"kako klevecu" :Smile,"lobanja i kosti" /"zavera"???,ja "rimski "car (ajd ovo u redu) 8),TITO I SESELJ:citat:"CESTITAM DOKTORE!/HVALA MAJSTORE!" i ode seki prvi put u" Dzejl" Big Grin

Odgovori
#63
Kad smo vec kod pomenutog univerziteta evo za sve (pa i za tebe koji nisi video ni spolja ni iznutra a neces nikada ni videti) njihova biblioteka , u kojoj sudeci bar po slici postoji nekakav red , poredak i hijerarhija.
MORA DA SE ZNA KO KOSI A KO VODU NOSI ili KO TRAKTOR VOZI A KO KAPIJU OTVARA
  ;D ;D ;D ... mislim ..bez ljutnje..jel tako ?

[Slika: 1280px-yaleuniversity-sb.jpg]
Odgovori
#64
Pozdrav. f. Cane
Pored znakova "pored puta" ima i drugih znakova. U vasem disputu ima dosta takvih znakova. Ne verujem da neko ima razlog zasto da se ljuti. Forum je inace i za razmenu misljenja i islustva, neko skolskog, drugi dobijenog od zivota tako da obadva imaju svoje mesto i znacaj a samo kad se kombinuju daju vrhunske rezultate. Kamo srece  de se moze pohadjati  jedan univerzitet navedenog imena i ranga. Na kraju krajeva svi smo mi ovde da be preneli znanje "s kolena na koleno", jer ovde ima clanova raznih generacija!
A i g. Grota daje nam na znanje da se zivotom covek probija i knjigom. Zato su njegovi saveti umereni i svakako korisni.
Sve najbolje svim forumasima!
Odgovori
#65
Pozdrav GROTA ne ljutim se,sto bih se ljutio-samo ne kapiram da niste shvatili?!  Smile
Nisam mislio ni na univerzitet Dzejl ,jos manje na biblioteku.
DzEJL=ZATVOR Wink
"SPORTISTI"=CUVARI
"HOBISTI"=ZATVORENICI
GURUI=STARIJI ZATVORENICI
RASLJE=PENDRECI
"FORUM"="ZATVORSKA ZAJEDNICA"
........ Wink
Odgovori
#66
Cudna je ta tvoja umotvorna vratolomija  Big Grin da bar napisa onako kako se zaista i pise  (the prison) onda bi se dalo i shvatiti..ovako odosmo u drugu krajnost...al..nek biva kako je receno.
Odgovori
#67
(11-02-2014, 07:35 PM)GROTAGOLD link Piše:Cudna je ta tvoja umotvorna vratolomija  Big Grin da bar napisa onako kako se zaista i pise  (the prison) onda bi se dalo i shvatiti..ovako odosmo u drugu krajnost...al..nek biva kako je receno.

E pa ne bi bila fora da svako provali u drugoj recenici...  Wink Pa kako da napisem univerzitet "THE PRISON",("PROVALILI BI ME NA KECA")...a da sam nekako smuljo sa "PRINCETON",ope bi moro "da otvaram kapiju". ;D
Odgovori
#68
(11-04-2013, 10:39 AM)bili Piše: Car Licinije je onaj za koga narod kaze da je predak Nemanjica a sa dvora cara KOSTADINA. Douglas cvijetni On je ustvari ozenio Kostantinovu sestru Konstanciju i to je ostalo u narodnom secanju. mirisne svijeće

Interesantno, kao da su stare kraljevske sapunice postojale u stvarnom životu!
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)