Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Punjac za akumulator od 12V
Ako je sema koju je postavio relco tacna napravicu pcb i postaviti kada budem imao vremena.
Odgovori
Tacna je sema znam par ljudi koji pravili,  ali ja imam problema sa programom, zeza me sprint layout. A mogao bih i flomasterom za nuzdu.
Odgovori
(27-02-2013, 01:56 PM)milankoki link Piše:Tacna je sema znam par ljudi koji pravili,  ali ja imam problema sa programom, zeza me sprint layout. A mogao bih i flomasterom za nuzdu.

sprint layout 5 treba da krekujes da bi radio.Shema je tacna za punjac.Nactacu i postaviti ovde
Odgovori
(27-02-2013, 04:24 PM)relco link Piše:[quote author=milankoki link=topic=1716.msg15035#msg15035 date=1361966178]
Tacna je sema znam par ljudi koji pravili,  ali ja imam problema sa programom, zeza me sprint layout. A mogao bih i flomasterom za nuzdu.

sprint layout 5 treba da krekujes da bi radio.Shema je tacna za punjac.Nactacu i postaviti ovde
[/quote]

Da bice da je zbog toga, koji god crack da skynem antivirus ga blokira. Videcu da nadjem dobar crack
Odgovori
Postavio bih ovde i ploce za dva punjaca i komplet sprint layout 5 i kcrack ali ne može da se postavi u RAR format.Ako neko zna neka napise kako postaviti
Odgovori
(27-02-2013, 04:54 PM)relco link Piše:Postavio bih ovde i ploce za dva punjaca i komplet sprint layout 5 i kcrack ali ne može da se postavi u RAR format.Ako neko zna neka napise kako postaviti
Probaj uploaduj na neki sajt recimo ,,dropbox,, i samo nalepis link posle
Odgovori
milankoki to bas ne umem da uradim.Sa slikama mogu i evo nacrtao sam shemu u splan 7 i  plocu punjaca u sprint lay 5 ali samo mogu postaviti kao slike
[Slika: 262bh54.jpg]
[Slika: fx3z8h.jpg]
Odgovori
Dobro moze i ovo, videcu da ga odradim prvom prilikom i nalepicu pcb za stampanje samo da sredim ovaj program moj
Odgovori
(27-02-2013, 08:03 PM)milankoki link Piše:Dobro moze i ovo, videcu da ga odradim prvom prilikom i nalepicu pcb za stampanje samo da sredim ovaj program moj

pozdrav pa naveo sam ovde da imam program i crteze u njemu,postavio bih i program i crack ali koji format da bude
Odgovori
punjac 1

Priloženih Datoteka
.rar   PUNJAC 1.rar (Veličina: 430.16 KB / Preuzimanja: 59)
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »

Skoči na Forum:

Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)