Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KO SU TI LJUDI AKO SU LJUDI
#21
I SVE TO FOTOMONTAZE........
Odgovori
#22
A zasto bi SVE TO BILE FOTO MONTAZE?

Zasto nije 50/50?

Po cemu TAKVO NEGIRANJE?



Anunaki
Odgovori
#23
Aca nije negirao...vec naprosto zaboravio na kraju da stavi znak pitanja  Big Grin
Odgovori
#24
Ja samo hocu da kazem, da SVE sto NIJE U DOGMI, je KONSPIRACIJA, LAZ..itd...

Pa evo pitanje: DA LI JE NEKO VIDEO BOGA? A 99,99% VERUJE...

Marsovac
Odgovori
#25
Grotagold imam edno prasajna za tebe gi citam site tvoi komentari dosta se cudni i negde tacni mnogu gledam se macis mnogu pisuvas moseli da mi odgovoris ako znaes ili ako moses da mi kases za
RIMNJANITE nesto sto znaes i me interesira za vijaignacija nesto pozdrav.
Odgovori
#26
Uz dizno i veliko postovanje pre svega na vase znanje,godine i pre svega iskustvo ...zahvaljujem se na komentaru koji je za mene jedan veliki kompliment. Sto se tice RIMLJANA i VIA IGNACIJA MOGU SAMO DA VAM POSTAVIM LINK DA SAMI PROCITATE. Ostale komentare nebih se trudio da ostavljam osim dela koji je vezan za Planinu Kukavicu a koji sam vec negde u predhodnim postovima dao na uvid....posle toga bio ismejan od nekih sada vec bivcih clanova ..pa sam odustao od daljeg pisanja. A kao drugi razlog zasto se NEBAVIM rimom i rimskim ostavstinama je licne prirode. Ako je potrebno da pisem o tome mogu...ali ce se verovatno javiti pojedini "strucnjaci" u poznavanje ezoterije da daju svoja "ubedljiva tumacenja"...
EVO LINKA ZA CITANJE
http://mk.wikipedia.org/wiki/Виа_Егнација
Odgovori
#27
Druze svaka cast .samo nastavi sa ovakvim postovima . vredno truda i citanja .
Odgovori
#28
Ja se izvinjavam nisam bio na tom casu kada smo ucili pravopis  Big Grin Ja mislim da jesu postojali ti ljudi,,jel je dosta toga nadjeno ali su vrlo kratko da kazem trajali,,dal*zbog svoje visine ili neceg teceg u glavnom starost kostiju se vrti u vrlo kratkom periodu.Ja naravno ne ocekujem da se svi sloze ,,ali ko sto rece mincic ili grotagold,,ako ti se nesvidja idi brate u drugu temu,,pusti nas da uzivamo..

[Slika: vr8040.jpg]
pojavljivali i poslije biblijskog Opceg potopa, za koji danas mnogi znanstvenici vjeruju da je historijska cinjenica a ne biblijska legenda, iako su zbog podsmjehivanja Noahu (Nuh a.s.) kada je odricuci se zemaljskih iskusenja, strpljivo gradio svoju arku - kako se navodi u Kur'anu - bili tesko kaznjeni i naprosto desetkovani.
U najstarijim predanjima europskih naroda, divovi se najcesce vezuju za prethistorijski period megalita. To i nije cudo, jer podizanje megalitskih objekata, kao sto je, recimo, Stonehenge, drevno keltsko svetiste kod Salisburyja, u Engleskoj, gotovo da se ni danas ne moze zamisliti bez ucesca gorostasa izuzetne fizicke snage i spretnosti. Istodobno nas o otkricima njihovih posmrtnih ostataka na europskom tlu izvstava mnogi grcki povjesnicari. Tako u svom djelu "Historija Pomeranije" Micrelijus doslovice kaze: "Kod Kestina su, u Pomeraniji, otkriveni veliki rog, dzinovski mac i kosturi neobicno velikih ljudi..."
Odgovori
#29
Mozda vakvo nesto i imalo nekogas vakov od 4 m vis otkopaa i vo Maked skoro....
Odgovori
#30
U UGLJU PRONADJEN ZUPCANIK STAR 300 MILIONA GODINA ! NEKO JE I TO MORAO DA NAPRAVI,,,

[Slika: 2cmkk5y.jpg]





http://www.vestinet.rs/video-2/u-uglju-p...ona-godina
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)