Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NEMACKI BUNKERI
#11
Ciniu mi se da je na tom bunkeru u Jablanici napravljena vikendica, bunker je posluzio kao temelj za vikendicu, tako sam bar cuo da se prica.
Odgovori
#12
Bunkeri su naravno postojali i bilo ih je jako puno ,u danasnjici je ostalo par samo ja sto znam lokalitete tih bunkera za koje kazu da nisu jos pronasli to je u okolini siceva pa ka beloj palanci u tom domenu ih je bilo 4sa leve strane 3 i desne 1 ka beloj palanci,ima ih i po okolini beograda obrenovcu ostruznici koji sam ja pronasao i radio na njemu par meseci,pretezno ovaj u ostruznici nije bio srusen nego urusen od tekvog terena zemlja je se odranjalai poprilicno ga sakrila,svasta je bilo u njemu ali od zlata nista,zanimljivo limenke sardine su bile nasa proizvodnja,mozete da ocekujete ako koji nadjete svasta u njima,od municije do srebrnih kukastih krsteva ali pusaka pistolja,ali sve to ima neku vrednost kakvu takvu sto nas narod kaze sve moze da se proda.
Odgovori
#13
upravo je pre neki dan minirano podrucje pored jednog od bunkera na potezu pirot - bela palanka, bila kolona vozila celo popodne i celu noc, ko je sta i da li je uopste "nesto" trazeno ne znam
Odgovori
#14
Kako su oznaceni bunkeri na tom programu?
Odgovori
#15
meni je ovaj program otvorio ali to je obicna mapa kao sto moze na google da se nadje,mozda nisam ja dobro ukljucio
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)