Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ovi mesta se nalazu sve na Belu Vodu
#1
Dajte Resenje!

[Slika: iuk7iw5yg4tehkbat00k.jpg]
[Slika: 3nsksfpvxxc073gq8po7.jpg]
[Slika: fqeyam15x7sede9t91hz.jpg]
[Slika: lxuxa3c43612zpx5d1pt.jpg]
[Slika: lxs6z1fucnn9jtumbdlf.jpg]
[Slika: pohkhkbjh1echcvsp.jpg]
[Slika: oiado5bn6lsxjxtlvm.jpg]
[Slika: jcyggwlonrpmy355az6.jpg]
[Slika: o87wa296ysmkzviv9duq.jpg]
Odgovori
#2
da nije ta Bela Voda na granici sa Srbijom,ako jeste onda ti mozda mogu pomoci
Odgovori
#3
Jedni kazu Bela voda drugi kazu topla voda  koga ides po dolot jos nagore ima levo pestera ja vikat Ljiljacka dupka ali vnatre nema nisto
Koga ulazis u njum moras na cetiri noge se vrti desno i nagore negde od prilike 5-6 metri i nema nisto da premetis znaci ili bilo sto
Odgovori
#4
za bela voda ima edna kojna mapa ako nekoi ima takva mapa na koja za Bugarsko moze da napravime nekva razmena  Wink
Odgovori
#5
ja sam za sorabotka
Odgovori
#6
U Srbiji ima oko 1oo zv.mesto bela voda,gde ima krecnjak i tu odma i bela voda,mora da pise bar priblizno zv.mesto.BELA VODA I TOPLA VODA NIJE ISTO.
Odgovori
#7
nema  da stane za sorabotka zasto ne mi se hodi da kopam v druga darzava nema sredstva nema i vreme tuka u Bugarsko si imam nekolko lepi obekta gde oste nesam gi zavarsil zatova predlojih ako nekoi saka da napravime razmena imam mapa na koja na koj pise bela voda no nemogam da kazem dali e za Makedonia ili za Sarbia oti e pisano na carkovno slavjnski ezik imam oste dokumenti za kai vas 4 stranici za nekakava mestnost Dervent i oste dve mapi za nekvo ezero no neznam dali e zatova potaino ezero gde go barate imam i za palanka pisani sa na star ezik ako nekoi ima kojni ili stari mapi za Bugarsko i opisi pisani na staro Bugarski ili Carkovno Slavjnski ezik moze da napravime razmena
Odgovori
#8
Ako saks pusti nesto da vidimo dali uopste ja toj mesto  go znam  bele vode ima mnogo samo u moj kraj ima nekoliko a zemlja e golema.
Ako pa neces bidi ziv i zdrav
caoo
Odgovori
#9
bratko,u srbsko ima edna bela voda mlogo silna voda,ama izvira samo posle golem dzd.tova e na granicata s blgarsko.teka li e pri teb?
Odgovori
#10
NE nee mnogu jaka duri vo posledni godini preku leto presusuva
Odgovori
« Starije Teme | Novije Teme »


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)